فهرست اصلی

داستان ما ...

مرجع پشتیبانی رسمی phpBB در ایران در تاریخ ۲۴ فروردین سال ۱۳۹۱ توسط مهندس میثم نوبری تاسیس شد. ایشان به مدت چندین سال نیز به عنوان یکی از مدیران سایت مقصد ( پشتیبانی قدیم phpBB ) مشغول فعالیت بوده. در این سایت ما به ارائه خدماتی نظیر فارسی سازی phpBB ، معرفی و پشتیبانی افزونه ها ، فارسی سازی قالب ها و … می پردازیم.

آیکون تصویر
پرسش و پاسخ

 با مطرح کردن سوالات ومشکلات خود در مرجع پشتیبانی به راحتی و در سریعترین زمان ممکن به جواب های خود خواهید رسید ، کافیست در تالارگفتگو عضو شده و سوالات خود را در بخش پشتیبانی مطرح کنید.

آیکون تصویر
افزونه تاریخ شمسی

 با نصب این افزونه تمامی تاریخ های میلادی انجمن شما به تاریخ خورشیدی تبدیل خواهد شد. برای دریافت این افزونه باید به تالار گفتگوی سایت مراجعه کنید.

آیکون تصویر
ارائه فارسی ساز

در مرجع پشتیبانی رسمی phpBB در ایران میتوانید آخرین نسخه این برنامه را به صورت کاملا فارسی دریافت کنید. بدین منظور باید به تالارگفتگوی سایت مراجعه کنید.

خدمات رایگان ما ...

برخی خدمات ما در مرجع پشتیبانی phpBB کاملا رایگان است که در ستون سمت راست مشاهده می فرمائید. هرگونه درخواست و سوال دیگر را در تالارگفتگو مطرح کنید.

نصب phpBB ۱۰۰%
نصب فارسی ساز ۱۰۰%
نصب قالب مورد نظر ۱۰۰%
نصب ۵ افزونه ۱۰۰%
اضافه کردن فونت فارسی به قالب دلخواه ۱۰۰%

تیم مدیریتی

تصویر عضو
مدیر -
تصویر عضو
مدیر -
تصویر عضو
مهندس میثم نوبری موسس و مدیر کل
مهندس میثم نوبری، کارشناس ارشد مهندسی تکنولوژی نرم افزار  – موسس و مدیریت کل مجموعه مرجع پشتیبانی phpBB در ایران با بیش از یک دهه و نیم تجربه

عضویت سایت

جهت عضویت در سایت باید در تالارگفتگو وارد شده و ثبت نام نمایید.