[سوال] نصب مود تشکر

بخش پرسش و پاسخ درباره انجمن ساز phpBB ورژن سری 3.0

مدیر انجمن: تیم پشتیبانی

rezarak
شغل: انتخاب نکردم
تشکر کرده: 14 دفعه

<p>از قسمت مشخصات شما از قسمت پیام خصوصی بهتون پیام دادم.دوباره الان میفرستم</p>
AZKABAN
اینترنت: ADSL 2 Mbps
تشکر کرده: 4 دفعه

<p>سلام دوست عزیز&nbsp;</p>
<p>با انتشار نسخه جدید اقا میثم به شدت مشغول ترجمه هستند پیشنهاد بنده به شما نصب اتو مود (مود نصب مودها به صورت خودکار)هست با نصب این مود یک بخش داخل کنترل پنل شما اضافه میشه که می توانید تقریبا اکثرا مودهارا با کمک ان نصب کنید از جمله همین مود تشکر&nbsp;</p>
<p>بفرمایید این صفحه رسمی اتو مود هست می توانید ان را از قسمت سایدبار دانلود کنید&nbsp;</p>
<p><a title="دانلود اتو مود " href="https://www.phpbb.com/mods/automod/" target="_blank">https://www.phpbb.com/mods/automod/</a></p>
<p>این هم اموزش تصویری نصب اتومود و مود تشکر&nbsp;</p>
<p><a title="دانلود اموزش" href="http://www.uplooder.net/cgi-bin/dl.cgi? ... 5275dad10e" target="_blank">http://www.uplooder.net/cgi-bin/dl.cgi? ... 10e</a></p>
<p>&nbsp;فقط دقت کنید که مودهایی که نصب میکنید از استاندارد برخوردار باشد چرا که اتومود با نصب مودهای غیراستادندارد مشکل دارد (اگر مشکلی پس از نصب مود های غیر استاندارد نظیر به هم ریختن قالب پیش امد فقط به سادگی در بخش کنترل پنل مدیریت در قسمت اتومود مود مورد نظر را حذف کنید )</p>
<p>سعی کنید اتومود را نصب کنید چرا که اگر این را ما نصب کردیم قطعا در نصب مودهای بعدی دوباره با مشکل خواهید خورد چه بسا که مود تشکر از اسان ترین مود هاست&nbsp;</p>
<p>موفق باشید&nbsp;</p>
rezarak

<p>سلام.من با فیلم آموزش اتومود و مود تشکر رو نصب کردم ولی مود تشکر هنوز توی انجمن نیست</p>
<p>البته آخرای فیلم یه چیزایی گفت که چون سریع گفت نفهمیدم.امکان داره کاری رو انجام نداده باشم یا اینکه مشکل از جای دیگست؟</p>
AZKABAN

<p>در کنترل پنل انجمن شما قسمت سایرمودها و امکانات اضافه شده امده است؟؟؟؟؟؟</p>
<p>ایا کش ها <span>&nbsp;(Cache)</span>&nbsp;را پاک کردید؟؟</p>
<p>بررسی کنید در قسمت سطوح دسترسی ایا امکان تشکر را بله قرار داده اید؟؟</p>
<p>و نکته اخر دقت کنید من دیده ام که گاهی کسانی &nbsp;تازه سایت را بازکرده اند به اشتباه با این مشکل برخورده اند فراموش نکنید که با نصب مود تشکر برای پست های خود نمی توانید تشکر کنید به پست های دیگران دقت کنید&nbsp;</p>
<p>موفق باشید&nbsp;</p>
<p>&nbsp;</p>
rezarak

<p>عکسی که در پیوست گذاشتم مربوط به قسمت" سایر مود ها و امکانات اضافه شده" هست که از قبل هم بود</p>
<p>کش هم از مدیریت انجمن پاک کردم و همچنین با یک یوزر دیگه پست یوزر دیگری را چک کردم ولی باز هم نبود</p>
<p>در قسمت سطوح دسترسی هم اصلا گزینه " امکان تشکر " وجود نداره.دقیقا میشه بگین در کدوم قسمت سطوح دسترسی منظورتونه؟</p>
شما برای مشاهده فایل پیوست شده در این پست، دسترسی ندارید.
rezarak

<p>ضمنا این هم بگم که من استایل progma نصب کردم.و الان که استایل قبلی یعنی prosilver رو انتخاب کردم گزینه تشکر بود ولی در استایل progma نمیاد.احتمال داره هنگام نصب باید در فایلی از پوشه progma تغییری ایجاد بشه؟</p>
<p>ضمنا در یکی از قسمت های دسترسی گزینه ای به اسم&nbsp;Can thanks for posts هست که برای همه بله را از قبل انتخاب کردم</p>
AZKABAN

<p>متاسفانه مود های phpbb براساس دو قالب اصلی نوشته میشوند و در قالبی به جز دو قالب اصلی معمولا به صورت قوانین اصلی نصب مود پاسخ گو نیستند (قالب های تغییر کرده مانند قالب شما بعضی از کد هارا ندارد بنابراین در نصب مود اتومود دچار اشکال میشود شما باید به صورت دستی ان را هماهنگ سازی کنید یعنی کدها را بخوانید و مکان مناسب برای قرار دادن کد را پیدا کنید(حتی در نصب دستی نیز همین مشکل وجو دارد ) )</p>
<p>البته یک راه دیگر نیز این است که شما قالب خود را با قالب پایه ان هماهنگ کنید (استایل از progma و فایل تیمپلت از قالب پایه &nbsp;) (این روش در واقع یعنی شما قالب پایه را بردارید و ویرایش کنید و به شکل این قالب در بیاورید (طراحی دوباره قالب))</p>
rezarak

<p>سلام.برای نصب دستی هم اقدام کردم.ولی اون کدهای مربوطه که قبل یا بعدشون باید یک کدی اضافه بشه اصلا وجود نداشتن</p>
<p>مثلا فایل imageset.cfg در پوشه ی styles/progma/imageset/ باید در یک خط کد&nbsp;</p>
<div class="codePre" style="text-align: right;">
<pre dir="ltr">img_icon_user_warn = icon_user_warn.gif*20*20<br /><br />رو داشته باشه تا بعدش کد<br /><br /></pre>
<div class="codePre">
<pre id="id0x6b3300" dir="ltr">img_thankposts = thankposts.gif*20*20<br />
img_removethanks = removethanks.gif*20*20<br /><br /><br />رو وارد کنم.در صورتیکه کد اول اصلا وجود نداره</pre>
</div>
</div>
AZKABAN

<p>دوست عزیز بالا بیان کردم ببینید قالب progma یک قالب پایه نیست مودها بر اساس قالب های پایه نوشته میشوند قالب progma اون بخش رو ندارد برای همین هم اتو مود &nbsp;نمی تواند ان را نصب کند&nbsp;</p>
<p>شما برای حل این مشکل دو راه دارید&nbsp;</p>
<p>باید کد ها را خودتان بخوانید و براساس فراخوانی که در صفحه میشوند مکان درست را تشخیص بدهید و کد را در ان بخش کپی کنید ( این روش توسط بنده پیشنهاد میشود )</p>
<p>البته یک راه دیگر نیز هست این که شما قالب پایه را ویرایش کنید و به شکل این قالب در بیاورید (یعنی دوباره قالب کد نویسی بشود و در ان صورت دقیقا این فایل وجود خواهد داشت )( این روش معمولا رایگان کسی انجام نمیده ) (باید با یک کد نویس تماس بگیرید )</p>
<p>&nbsp;<span style="font-size: 13px;">اگر مشکل فقط مود تشکر هست رمز و نام کاربری هاست و ادمین سایت را پیام خصوصی کنید تا برای شما نصب کنم اما قظعا دوباره با مودهای دیگر به مشکل خواهید خورد&nbsp;</span></p>
<p>&nbsp;</p>
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “پرسش و پاسخ -3.0 phpBB Q&A”