[آموزش] ماهر بار

در این بخش ابزار توسعه سئو قرار میگیرد.

مدیر انجمن: تیم پشتیبانی

behzadarta
پست: 2
تاریخ عضویت: شنبه 15 تیر 1398, 4:53 pm
سن: 30
شغل: انتخاب نکردم
اینترنت: ADSL 6 Mbps
جنسیت: آقا

ماهر بار

پست توسط behzadarta » شنبه 15 تیر 1398, 4:56 pm

آسمان بار تهران سیستم حمل و نقل بین شهری برای اسباب کشی و جابجایی را با استفاده از انواع وسایل نقلیه اعم از نیسان , کامیون , کامیونت و تریلی فراهم کرده است .
خدمات باربری بین شهری ماهر بار تهران
جهت جابجایی  و اتوبار بین شهر های کشور مهمترین خدماتی که شرکت باربری آسمان بار تهران ارائه می کند شامل موارد زیر است :
  • بسته بندی دقیق و اصولی
  • بیمه و صدور بارنامه استاندارد
  • بارگیری و تخلیه اصولی بار
  • استفاده از وسیله نقلیه مناسب
 
برای اینکه یک اسباب کشی و یا جابجایی ایمن و آسوده داشته باشید . مهمترین مسئله بیمه تمامی اسباب و اثاثیه منزل می باشد . بیمه بار در اسباب کشی می تواند تضمین مناسبی برای یک جابجایی ایمن باشد و دل شما را از بابت آسیب دیدگی به هنگام بارگیر و جابجایی آسوده خواهد کرد.
بارنامه و بیمه
در هر جابجایی به ویژه در جابجایی و اسباب کشی بین شهری نیاز است تا حتما بارنامه صادر شود که در این بارنامه هزینه ای برای بیمه بار تعیین می شود که بر اساس ارزش باری است که با استفاده از وسیله نقلیه جابجا می شود . اسباب کشی بدون بیمه ریسک بزرگی است که بهتر است به هیچ وجه تجربه نکنید .پس قبل از هر اقدامی بارتان را بیمه کنید.


eidur220
پست: 7
تاریخ عضویت: سه شنبه 4 تیر 1398, 11:09 am
سن: 26
شغل: سلمانی _ میزنیم موهاتو اگه حتی باشی کچل
اینترنت: ADSL 512 Kbps
جنسیت: آقا
تماس:

Re: ماهر بار

پست توسط eidur220 » چهار شنبه 19 تیر 1398, 5:28 pm

تیغه های رول گیتر از لحاظ امنیت در بین تیغه های کرکره اتوماتیک با فاصله ی بسیار زیاد در صدر قرار دارد.طراحي مدرن شهري و اهمیت امنیت آن، مهندسان و طراحان شركت هاي معتبر سازنده درب هاي اتوماتيك را بر آن داشت تا با چالش ساختن كركره هاي زيبا و ظريف، در عين حال با ضريب امنيت بالا رو به رو شوند كه در اين ميان شركتهای اروپایی بویژه شرکت آلماني BOTHE HILD از موفق ترین توليد كنندگان اين گروه از درب ها هستند . گذشته از اینکه ساخت كركره رول گيتر سالها در انحصار خودشان بود، که این امر و همچنین هزینه های بسیار زیاد نیروی کار در اروپا این محصول را برای بازار ایران بسیار گران و دور از دسترس می نمود. متخصصین ایرانی پس از 3 سال تحقیق و پژوهش، در سال 1388 موفق به تولید تیغه رول گیتر شدند که پس از اتمام مراحل كيفي، با افتخار عرضه آن به بازار ایران در سطح کلان آغاز شد.
درب اتوماتیک کرکره اتوماتیک جک پارکینگی درب سکشنال راهبند درب اتوماتیک شیشه ای کرکره شفاف رول گیتر داک لولر درب اتوماتیک پارکینگ درب ریلی اتوماتیک 
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “ابزار سئو - SEO tools”