[سوال] مشكل قسمت ويرايش امضا

بخش پرسش و پاسخ درباره انجمن ساز phpBB ورژن سری 3.0

مدیر انجمن: تیم پشتیبانی

موضوع جدید ارسال پست
Kaz3m
شغل: دانشجو
اینترنت: ADSL 512 Kbps
تشکر کرده: 11 دفعه
تماس:

<p><strong>سلام </strong></p>
<p>&nbsp;</p>
<p>&nbsp;</p>
<p><strong>من اين مود رو نصب كردم ولي با مشكلي در قسمت ويرايش امضاي اون مواجه شدم كه اين ارور رو ميده :</strong></p>
<p>&nbsp;</p>
<p><br /><br />
<strong>Parse error</strong>: syntax error, unexpected '}' in <strong>D:\Program Files\EasyPHP-5.3.9\www\PHPBB Pack\cache\tpl_ashiyane_ucp_profile_signature.html.php</strong> on line <strong>97</strong>
</p>
<p>&nbsp;</p>
<p><strong>كل كد هاي <strong>ucp_profile_signature.html رو در قالب ها گشتم ولي چيزي پيدا نكردم . براي اطمينان يه بار ديگه مود رو نصب كردم از اول ولي باز هم همون مشكل پا برجا بود . فايل <strong>ucp_profile_signature.html</strong> رو پيوست ميكنم اگر ميشه بگيد مشكل از كجا ميتونه باشه .</strong><br /></strong></p>
<p><strong><strong>&nbsp;</strong></strong></p>
<p><strong><strong>خيلي ممنون<br /></strong></strong></p>
شما برای مشاهده فایل پیوست شده در این پست، دسترسی ندارید.
آواتار کاربر
Meis@M
Founder & Administrator
Founder & Administrator
شغل: مدرس دانشگاه
اینترنت: LTE Plus
محل اقامت: Damghan
تشکر کرده: 215 دفعه
تماس:

<p>سلام من فکر میکنم توی ویرایشات یه اشتباهی صورت گرفته و احتمالا یک المان < endif> زیادی یا کم وجود دارد. یه بررسی کن</p>
Kaz3m
شغل: دانشجو
اینترنت: ADSL 512 Kbps
تشکر کرده: 11 دفعه
تماس:

Meis@M نوشته شده:<p>سلام من فکر میکنم توی ویرایشات یه اشتباهی صورت گرفته و احتمالا یک المان < endif> زیادی یا کم وجود دارد. یه بررسی کن</p>

ممنون ميثم جان

انگار يه END IF اضافي بود ولي اصلا بهش شك نكرده بودم چون امكان ميدادم كه يه END IF يا IF كم باشه ولي امكان نميدادم كه اضافي باشه .

بازم ممنون خيلي بهم كمك كردي . بسته PHPBB هم تكميل شد انگار امشب يا فردا منتشرش ميكنم . البته نسخه PHPBB اش 3.0.10 هست كه فكر نميكنم با 3.0.11 فرقي داشته باشه براي همين تغييرش نميدم .

بازم ممنون
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “پرسش و پاسخ -3.0 phpBB Q&A”