دانلود آخرین نسخه phpBB فارسی ... !

طراحی وب سایت و سئو سایتتان را به ما بسپارید ( تالار گفتگو ، انواع پرتال ها و ... ) - کمترین زمان و پایین ترین قیمت با دو دهه تجربه

تصویر
فروش ویژه قالب های VIP

شماره تلگرام مدیر: 09307409492

اتصال انجمن به کانال سایت

در این انجمن پیرامون مباحث مختلف phpBB بحث و تبادل نظر می شود.

مدیر انجمن: تیم پشتیبانی

moein.data
شغل: طراح سایت
اینترنت: ADSL 128 Kbps
محل اقامت: مشهد

اتصال انجمن به کانال سایت

پست توسط moein.data »

سلام دوستان. من از شما که در زمینه ای برنامه نویسی فعالیت میکنید میخواستم در زمینه ای سوال کنم تا بنده رو راهنمایی کنید. من با استفاده از phpBB فرومی رو در ارتباط با مشاوره حقوقی خانواده راه اندازی کردم. من یک پلاگینی رو نصب کردم که زمانی که پستی رو در فروم قرار میدادم این پلاگین باعث میشد که اون پست به کانال تلگرام من هم ارسال بشه و از این جهت خیلی عالی بود چون که به کار من سرعت داده بود. اما متاسفانه با فیلتر شدن تلگرام دیگه این پلاگین کاربردی نداره و من الان مدتیه که کانالم با کلی ممبر دیگه بالا نمیاد و تمام زحمات من تلف شد. بعد از فیلتر شدن تلگرام تمام افرادی که در فروم من دنبال وکیل خوب برای طلاق در مشهد میگشتن با من تماس گرفتن و گلایه می کردن از عدم به روز رسانی. خلاصه من در گوگل زدم برنامه مشابه تلگرام چیست و تونستم از بین برنامه هایی که وب سایت ها معرفی میکنن یک برنامه خوب به اسم گوگل الو پیدا کنم. حالا میخواستم بپرسم که ایا امکانش هست برای من برنامه ای بنویسید تا اگر پستی در فرومم منتشر کردم به صورت خودکار این پست رو ارسال کن به کانال من در گوگل الو؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.
آخرین ويرايش توسط 1 on moein.data, ويرايش شده در 0.

نمایه کاربر
phoenix
Support Team
Support Team
شغل: انتخاب نکردم
اینترنت: ADSL 8 Mbps
تشکر کرده: 10 دفعه

Re: اتصال انجمن به کانال سایت

پست توسط phoenix »

سلام
با این اوضاع فیلترینگ پیشنهاد میکنم از پیام رسان گپ استفاده کنید امکانات جالبی داره مخصوصا سرویس هاش خیلی جالب هستند
لینک زیر صفحه مربوط به مدیریت سرویس هاست
https://my.gap.im/signin

livestor
شغل: معلم
اینترنت: CABLE

پست توسط livestor »

من پیشنهاد میکنم از سروش استفاده کنید

serviceloole
شغل: آزاد
اینترنت: WiMax

پست توسط serviceloole »

فعلا که گفتن دو تا پیام رسان داخلی قراره بمونه یکیش سروشه
و تلگرام طلایی و هات گرام هم دیگه فیلتر نمیشه
احتمال خیلی زیاد فیلتر تلگرامم برداشته بشه!
برای انجام خدمات لوله بازکنی در تهران و تخلیه چاه ارزان از سایت سرویس لوله استفاده کنید.

webidar
شغل: انتخاب نکردم

پست توسط webidar »

ممنون بابت انتشار آخرین نسخه 
------------------------------------------
با اجازه لینک هایی رو منتشر می کنم

سایت آنیته که در حوزه آموزش بازاریابی اینستاگرام ( https://aniteh.ir/instagram-marketing ) کار می کند مطالب فوق العاده ای دارد که آن ها را در زیر گفته ایم.

خرید فالوور اینستاگرام هدفمند و واقعی
ربات اینستاگرام چیست و چرا بهترین راه افزایش فالوور است؟
راه های افزایش فالوور اینستاگرام رایگان (آموزش کامل)
آموزش کسب درآمد از اینستاگرام (از مبتدی تا حرفه ای)

mrkurosh
شغل: ازاد

پست توسط mrkurosh »

سلام گوگل الو که به درد نمیخوره ادم از همین تلگرام ف.ی.ل.ت.ر شده با پ.ر.و.ک.س.ی استفاده کنه خیلی بهتره.

mrkurosh
شغل: ازاد

پست توسط mrkurosh »

سلام دوستان خسته نباشید. یه سوال دارم امیدوارم کمک کنید خیلی بهش نیاز دارم. من یه سایتی در زمینه لوله بازکنی شبانه روزی که تو حوزه خدماتی فعالیت داره و در سراسر تهران خدمات تخلیه چاه، لوله بازکنی  و... رو ارائه میده. با توجه به اینکه با مشتریان زیادی برای باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب در ارتباط هستیم و مشکلاتی دارن که بدون پرداخت هزینه لوله بازکنی میتونن خودشون تو خونه انجام بدن تو فکر این هستیم یه انجمن راه اندازی کنیم که مردم به همدیگه کمک کنن و راه های رفع گرفتگی چاه توالت، آشپزخانه و حمام یا در آوردن اشیا از چاه توالت و مکان های دیگه رو با توجه به تجربه خودشون بهم دیگه یاد بدن. حالا میخوام لینکی مطلب یا فیلمی رو برام ارسال کنید که آموزش راه اندازی انجمن رو ساده آموزش داده باشه. ممنون میشم کمک کنید. خودم سرچ کردم چیز جالبی پیدا نکردم بتونه بهم کمک کنه.

reza147
شغل: وکیل پایه یک دادگستری
اینترنت: ADSL 512 Kbps

پست توسط reza147 »

سلام آقا معین.

بنده به شما پیشنهاد می کنم از برنامه واتساپ برای این منظور استفاده کنید. با توجه به بسته بودن تلگرام شبیه ترین برنامه واتساپ هست. گرچه که رابط کاربری اون به تلگرام نمیرسه اما خب سرعت خوبی داره و میشه بدون نیاز به پروکسی بهش وصل شد. با توجه به اینکه شاخه کاری شما حقوقی هست بنده توصیه میکنم کلا به جای وصل کردن سایت به پیام رسان ها سایت رو به اینستاگرام سایتتون وصل کنید. اینطوری هم مخاطبان بیشتری رو جذب می کنید و هم برای این منظور پلاگین های خیلی خوب برای نصب در سایت وجود داره. من خودم اینکارو برای سایت یک وکیل خلع ید در مشهد انجام دادم و ایشون به شدت از نتیجه کار راضی بودن و تونسته بودن پرونده های زیادی رو در مدت زمان کوتاهی جذب کنن.