چرا اجاره خودرو ؟

مدیر انجمن: تیم پشتیبانی

behzadarta
پست: 4
تاریخ عضویت: شنبه 15 تیر 1398, 4:53 pm
سن: 30
شغل: انتخاب نکردم
اینترنت: ADSL 6 Mbps
جنسیت: آقا

چرا اجاره خودرو ؟

پست توسط behzadarta » یک شنبه 30 تیر 1398, 5:35 pm

چرا اجاره خودرو ؟
می توانیم در یک پاسخ خیلی فشرده و کوتاه در رابطه با اجاره ماشین ( خودرو سواری , ون و اتوبوس و… ) توضیح مختصری داد . بارها پیش آمده است که می خواستید به همراه خانواده و یا جمعی از دوستانتان به سفرهای دسته جمعی چند روزه بروید ولی نبود تعداد خودرو کافی منجر به این شده است . که شما اقدام به اجاره خودرو کرده اید .
مورد دیگر نیز می تواند این باشد که بنا به دلایلی شما نمی توانید خودروی خودتان را استفاده کنید ( در تعمیرگاه است و … ) در این صورت نیز اقدام به اجاره ماشین می کنید . تا بتوانید به کارهای روز مره یا حتی مسافرت خودتان برسید .
اجاره خودرو بدون راننده
در مواردی که در بالا اشاره کردیم شما برای مدت زمان زیادی مثلا چند روز ماشین را کرایه خواهید کرد که بدون راننده است و نیازی به راننده ندارید . لذا خودتان می توانید با استفاده از مدارکی که تحویل موسسه اجاره خودرو ارائه کرده اید ماشین را بدون راننده کرایه کنید .
اجاره خودرو با راننده
در مواقعی که مدت زمان اجاره خودرو کم می باشد . و در حدود چند ساعت است می توانید خودروهایی را به همراه راننده اجاره کرنید . مانند » اجاره ماشین تشریفاتی , کرایه ماشین عروس و …


ensafrental
پست: 1
تاریخ عضویت: دو شنبه 18 شهریور 1398, 9:06 am
سن: 32
شغل: انتخاب نکردم
اینترنت: Wireless
جنسیت: آقا
تماس:

Re: چرا اجاره خودرو ؟

پست توسط ensafrental » دو شنبه 18 شهریور 1398, 9:13 am

شب تکرار نشدنی برای عروس، رفتن به سر یک قرار مهم کاری، اولین قرار عاشقانه و بردن خانواده به مسافرت دسته جمعی همراه با آشنایان؛ همگی اتفاقات بسیار مهم زندگی می باشند. اما اگر توانایی مالی شما به خرید یک اتومبیل آن هم در این وانفسای بازار خودرو کفاف ندهد، چاره چیست؟ اجاره خودرو  ؛ شاه کلید حل مشکلات شما در کلان شهر پایتخت است. مسلما امکان اجاره  خودرو باعث شیرین تر رقم خوردن رویداد های مهم زندگی افراد شده است. چه قرارداد های تجاری که با وجود خودروی تشریفاتی مناسب و استقبال از مهمان خارجی بسته شده اند. چه آقایان جنتلمنی که با این حرکت زیبا، پاسخ مثبت دختر مورد نظر خویش را کسب کرده اند.

چرا باید خودرو اجاره کنیم؟

این نکته را همواره به یاد داشته باشید که داشتن خودرو در دنیای امروز و در کلان شهری همچون تهران، از نان شب هم واجب تر است. همچنین نوع خودروی شما، در میزان شخصیت و مورد اطمینان بودن شما تاثیر بسزایی دارد. تردید نکنید که هرچقدر خودروی شما چشم نوازتر و مدرن تر باشد، به همان میزان ضمیر ناخودآگاه اطرافیان تان و کسانی که با آنها در ارتباط خواهید بود، به شما اعتماد بیشتری خواهد کرد. جدای از همه این ها، کرایه خودرو برای بانوان بسیار مهم تر است. تصور کنید یک خانم زیبا و تنها پس از اتمام یک مهمانی در ساعت 12 و یا بامداد شب، باید به خانه باز گردد. نه تاکسی، نه سواری عبوری نه اتوبوس و مترویی. آن هم در خیابان های ناامن امروز کشور. بری همین است که میگوییم با خودروی شخصی به اینور و آنور رفتن از نان شب واجب تر است.

اما همه افراد که استطاعت مالی برای تهیه و خرید خودروی شخصی را ندارند. حتی اگر هم داشته باشند، نهایت با حقوق و دستمزد ناچیز امروزی، بتوانند خودروهای بی کیفیت داخلی حداکثر بخرند. از همین رو، می توان برای قرارها و روزهای مهم زندگی با هزینه بسیار اندک اتومبیل مورد نظر را کرایه کرد. متاسفانه حمل و نقل عمومی شهر تهران و یا شهرستانها هنوز فاصله بسیاری با استاندارد های جهانی دارند. فکرش را بکنید امروز قرار است به مراسم مهم و یا خواستگاری و یا عقد قرارداد با یک شرکت و شروع کسب  و کارتان دارید. در اوج گرمای تابستان تا در اتوبوس و یا مترو با این حجم از فشار خیس عرق شده باید به مراسم بروید.

مزایای اجاره خودرو در تهران

بسیاری از افراد بالاخص پسران و آقایان، از کودکی آرزوی سوار شدن بر خودرو های پیشرفته و لوکس را دارند. هرچند که بسیاری از آنان در بزرگسالی هم حتی تجربه سواری با خودروی بی کیفیت را هم پیدا نخواهند کرد. اما تمام ماجرا و مزایای اجاره خودرو به تحقق رویای کودکی ختم نمی شود. مزایای بسیار زیادی برای این عمل وجود دارند که در ادامه به مهمترین آنها خواهیم پرداخت.

دردسر کمتر

داشتن خودروی شخصی با وجود فراهم آوردن رفاه بیشتر در تردد، به اصطلاح دنگ و فنگ های خاص خود را دارد. از تعمیر و نگهداری گرفته تا مواظبت 24 ساعته از خط و خش دیگران. ولیکن شمایی که اتومبیل ندارید و تنها با هزینه یک هزارم قیمت کلی ماشین، بهره اصلی آن که جلب توجهات و نظرات مثبت افراد مهم براش شماست را به دست خواهید آورد. در صورتی که دردسرهای نگهداری و تعمیرات و غیره را هم ندارید و پس از پایان مراسم مورد نظر، ماشین را به پس خواهید داد و به زندگی معمول خود باز خواهید گشت.

هزینه کمتر؛ بهره بیشتر

برای خرید یک سانتافه یا تویوتا آزرا چقدر باید کار کنید؟ برای داشتن یک خودروی معمولی داخلی امروزه چقدر میبایست پس انداز کنید؟ پاسخ روشن است؛ بسیار زیاد. حتی به اندازه یک عمر. بسیاری از مردم با وجود درآمد مناسب و خوب، باید ده سال پس انداز کنند تا بتوانند یک خودروی سطح متوسط بخرند. اما شما می توانید بدون عمری جان کنن و به راحتی یک آب خوردن، با 500 هزار تومان به مدت 24 ساعت یک خودروی چند صد میلیونی زیر پایتان بیاندازید و کیفش را بکنید. این مصداق بارز "هزینه کمتر، بهره حداکثری" می باشد.

حفظ سرمایه

تصادف با خودروی شخصی به دلیل رانندگی طولانی مدت امری طبیعی است. حتما بهتر می دانید که با هر تصادف ولو ساده، از قیمت ماشین بسیار می افتد. حتی اگر ماشین خود را در پارکینگ هم بخوابانید و تکانش ندهید، هر ساله از مدل آن کاسته شده و قیمتش رو به افول می گذارد. استهلاک و دیگر مسائل که بماند. اینها همه از دست رفتن سرمایه نام دارند. یکی از مزایای مهم اجاره خودرو در تهران اینست که سرمایه شما از گزند این قبیل اتفاقات حفظ خواهد شد. اگر قرار مهمی دارید که باید با یک وسیله شخصی تردد نمایید، با صد و پنجاه هزار تومان (قیمت تهران تا کرج یک آژانس) بروید و یک خودروی خوب اجاره کنید. مزیت از این بالاتر؟؟

تنوع انتخاب بالاتر

در بحث رنت خودرو، دیگر محدودیت هایی همچون حق سوار شدن بر یک خودرو تا سالهای متمادی وجود ندارد. شما عزیزان متقاضی می توانید هر بار یک خودروی شیک سوار شوید. در هر جلسه کاری و یا رفتن به کلاس دانشگاه، ماشین های رنگ و وارنگ سوار شوید. یک بار با کیا کادنزا بروید یکبار با 206. در مجموع باید گفت که دست شما باز است. کافی است میل تان بکشد چه اتومبیلی سوار شوید؛ همین کافیست تا خودتان را پشت فرمان اسب سرکش جاده ها ببینید.

پذیرایی تمام عیار از مهمانان

یکی از مواردی که برای شرکای تجاری مهم است، نوع میزبانی و تشریفات جهت استقبال از آن ها می باشد. اهمیت این موضوع آنجا پررنگ تر و ملموس می شود که مهمان شما خارجی هم باید. مسلما شما نمی توانید با اسنپ و آژانس به استقبال مهمانان مطرح خارجی خود بروید. از همین رو اجاره اتومبیل این فرصت را به شما میدهد که پذیرایی و میزبانی خود را با شکوه هرچه تمام تر برگزار نمایید. برای این امر، ون های تشریفاتی و خودرو های لوکس شش در هم موجود می باشند که استفاده از آنها بستگی به جایگاه مهمان شما دارد.

شرایط و ضوابط اجاره کردن اتومبیل

شاید در گذاشته رنت خودرو امری مشکل و زمان بر محسوب میشد، اما امروزه با  رشد و فراگیر شدن مراکز اجاره خودرو در سراسر کشور از قوانین اضافی و دست و پا گیر قدیمی دیگر خبری نیست. همانطور که در بالا گفته شد، اجاره خودرو بسیار مقون به صرفه و از آب خوردن هم ساده تر است. شما می توانید ب ارائه مدارک لازم و ضمانت های معمول و ساده، به اجاره خودر مورد نظر خود مبادرت فرمایید.

اجاره خودرو در تهران نسبت به سایر شهرها، بسیار راحت تر و بدون دردسر می باشد. تنها باید چند موارد را برای این امر انجام دهید که شامل:

مدرک شناسایی معتبر که شامل اصل کارت ملی و یا شناسنامه می باشد. مدرک احراز هویت و محل زندگی (مسکن). مبلغی به عنوان ودیعه خودرو(این مبلغ بسته به میزان قیمت ماشین و مدل آن، کم و زیاد خواهد شد). سن متقاضی اجاره می بایستی بیش از سن قانونی یعنی بیست سالگی باشد. اصل گواهینامه رانندگی حتما باید به اسم فرد تحویل گیرنده خودرو (اجاره کننده) باشد. پرداخت تمام مبلغ اجاره به صورت یکجا قبل از تحویل گرفتن آن، از جمله ضوابط اصلی اجاره خودرو می باشد.
nedakhodayaritutat
پست: 1
تاریخ عضویت: پنج شنبه 21 شهریور 1398, 1:02 pm
شغل: انتخاب نکردم

Re: چرا اجاره خودرو ؟

پست توسط nedakhodayaritutat » شنبه 23 شهریور 1398, 10:24 am

مطالب مفیدی بود. ولی متاسفانه امروزه با شرایط موجود، حتی اجاره خودرو برای مردم سخت شده و آن هایی هم که توانایی اجاره خودرو را دارند، همواره استرس نگهداری از خودرو را به همراه خواهند داشت.
موضوع جدید ارسال پست
 


  • Related Topics
    پاسخ ها
    مشاهده
    آخرین پست

بازگشت به “آموزش و مقالات - Articles”