تصویر

[آموزش] گوگل آنالیتیکس یکی از بهترین ابزارهای سئو

در این بخش ابزار توسعه سئو قرار میگیرد.

مدیر انجمن: تیم پشتیبانی

موضوع جدید ارسال پست
panah73
شغل: انتخاب نکردم
اینترنت: WiMax

ممنون از شما
rezarst
شغل: دانشجو
اینترنت: ADSL 1 Mbps
تماس:

سلام گوگل آنالتیکز بانس ریت سایت  رو خیلی بالا  نشون میده چی کار کنم که بانس ریت سایم شهر بدلیجات بیاد پایین
hirad92
شغل: انتخاب نکردم
تماس:

مطلب مفیدی بود میشه توضیحات بیشتری در مورد استفاده از گوگل آنالیتیکس بدین؟ ممنون میشم
هرمز جزیره هرمز ساحل سرخ - کاغذ دیواری نکست کاغذ دیواری قیمت ارزان
drtamin
شغل: گرافیک کار
اینترنت: LTE Plus

سلام 
من حس میکنم آماری که برای سفحه محصولام از طرف آنالیتیک میگیرم اشتباه چه کنم ؟
https://drtamin.com/products/instant-adhesive
sherwin
شغل: آزاد

گوگل آنالیتیکس چیست؟google analytics یا به اختصار ga یک ابزار تحلیلی قوی برای سایت ها و اپلیکیشن هاست که توسط شرکت گوگل ارائه شده. این ابزار همه اطلاعاتی که در محصولات گوگل مانند گوگل Ads، سرچ کنسول گوگل و دیتا استودیو وجود داره رو جمع آوری می کنه ، بخاط همین برای کسانی که از محصولات مختلف گوگل استفاده می کنن انتخاب خوبیه. خوب احتمالا الان فکر می کنین که آیا شما هم باید از google analytics استفاده کنین یا نه؟برای پاسخ به این سوال اول باید از خودتون بپرسید آیا دیتای زیادی دارین؟  آیا وقت و توانایی تجزیه تحلیل و استفاده از این داده های مهم رو دارید؟ اگر جوابتون به این سوالها بله باشه پس google analytics مناسب ترین ابزاریه که می تونین استفاده کنید. البته درنظر داشته باشین که اگر یه ابزاری میخواید که به راحتی بتونین راه اندازی کنید و خیلی سریع با همه قسمتاش آشنا بشین و کار باهاش رو یاد بگیرین احتمالا از کار کردن با گوگل آنالیتیکس ناامید میشین.شما برای اینکه بتونید اطلاعات مناسب و خوبی رو از این ابزار بگیرید نیاز به آموزش کامل گوگل آنالیتیکس دارید. ممکنه ابزار دیگه ای وجود داشته باشه که کار کردن با اون راحت تر باشه اما احتمالا اطلاعات کمتری رو می تونه براتون تولید کنه. 
موضوع جدید ارسال پست