تصویر

[آموزش] مقایسه رپورتاژ آگهی و تبلیغات کلیکی

در این بخش جدیدترین مقالات مربوط به phpbb-seo قرار خواهد گرفت.

مدیر انجمن: تیم پشتیبانی

amirseo566
پست: 1
تاریخ عضویت: چهارشنبه 17 اردیبهشت 1399, 9:28 am
شغل: انتخاب نکردم

پست

بهتر است در همین ابتدا انتخاب کنید… می‌خواهید یک بیست و چهار ساعت در اوج باشید و یا برای مدت طولانی ماندگار شوید؟!قطعاَ شما هم به مانند تمام انسان‌های موفق به دنبال ماندگاری هستید… اما شک نکنید که در ابتدای داستان مفصل ماندگاری، باید علاوه بر تولید محتوای جذاب، روش‌های جذب مخاطب را نیز به خوبی یاد بگیرید. بنابراین در نظر داریم که به روش جذب مخاطب با تبلیغات کلیکی و مقایسه رپورتاژ آگهی با آن بپردازیم و پارامترهای مثبت هر کدام را بررسی کنیم… با ما همراه باشید…آیا تبلیغات کلیکی سایت‌های ایرانی دارای مزایای استاندارد است؟یکی از مزایای تبلیغات کلیکی این است که نیازی نیست به ازای نمایش آگهیتان در دیگر سایت‌ها هزینه پرداخت کنید. بلکه هر زمانی که مخاطب بر روی تبلیغتان کلیک کرده و به سایتتان منتقل شد، هزینه تبلیغ از شما کسر می‌گردد. در واقع تمامی هزینه‌های شما در تبلیغات کلیکی مربوط به تعداد کلیک خوردن آن است.البته خبر بد این است که بسیاری از سایت‌های تبلیغی ایران (که عمدتاَ هم نامعتبر هستند!)، دریافت هزینه به ازای «هر کلیک» و «انتقال مخاطب» را رعایت نمی‌کنند!! و تنها در ازای قراردادن تبلیغتان در سایت خود، هزینه دریافت می‌کنند! بنابراین عملاَ مفهوم جهانی و واقعی تبلیغات کلیکی و نرخ مربوط به آن مورد توجه قرار نمی‌گیرد!
 سرعت در جذب مخاطب با تبلیغات کلیکیویژگی‌های مثبت رپورتاژ آگهی بسیار زیاد است… بسیار زیاد… اما باید این واقعیت را قبول کرد که به چندین دلیل، سرعت در جذب مشتری بوسیله‌ی تبلیغات کلیکی بیشتر است و البته شرایط خاص خود را هم دارد:۱) آماده سازی بستر برای تبلیغات کلیکی بسیار راحت‌تر است و در نتیجه سرعت بالاتری برای جذب مخاطب بوجود می‌آید. به بیان دیگر در تبلیغات کلیکی کافیست فضای جذابی را برای صفحه فروش سایتتان بوجود بیاورید و سپس تبلیغاتتان در دیگروبسایت‌ها را شروع کنید؛ دقیقاَ برخلاف رپورتاژ آگهی که باید اصول محکم و مختلفی را در تهیه و انتشار آن در نظر بگیرید.۲) یادتان باشد… هرچقدر که در تبلیغات کلیکی سرعت جذب مخاطب بالاست، به همان اندازه هم امکان دارد که مخاطب  با سرعت زیادی از سایتتان خارج شود! و از این نوع تبلیغ به اصطلاح «زورکی» استقبال نکند…! اما مقایسه رپورتاژ اگهی‌ها با این نوع تبلیغ نشان می‌دهد که محتوای جذاب یک رپورتاژ آگهی می‌تواند مخاطب را به شدت به سایتتان علاقه‌مند و وفادار کند.۳) در مقایسه رپورتاژ آگهی با تبلیغات کلیکی باید گفت که شما در رپورتاژ بایستی به دنبال مخاطب خاص خود بگردید و کاری کنید که با یک محتوای خوب، مخاطب تا انتهای مطالب با شما همراه باشد.اما در تبلیغات کلیکی، کاربران ممکن است که به دنبال مطالبی باشند که از زمین تا آسمان با موضوع تبلیغ و محصول شما متفاوت است!! ولی به واسطه‌ی همین تبلیغات کلیکی، به یکباره از صفحه‌ی فروش محصولاتتان سر در بیاورند و حتی شاید خرید هم انجام دهند… چرا که نه؟!اعتماد… حلقه‌ مفقوده‌ی تبلیغات کلیکی!برای مقایسه رپورتاژ آگهی و تبلیغات کلیکی شاید نیاز باشد که به صورت خلاصه و با زبانی ساده، یکبار دیگر نحوه‌ی تولید محتوای یک رپورتاژ آگهی را بررسی کنیم.۱) ابتدا یک محتوای جذاب و مربوط به نیازهای روز را تهیه می‌کنید.۲) چون هدف نهایی آن است که اعتماد مخاطب را به دست آورید، بایستی به دنبال محتوایی باشید که دلسوزانه و کارآمد بوده و بتواند پاسخگوی نیازهای مخاطبانتان باشد.۳) سپس در زمانی که اعتماد مخاطب جلب شده باشد، محصول و یا خدمات مورد نظرتان را پیشنهاد می‌دهید.بنابراین در تمامی مراحل به این مسئله توجه دارید که اعتماد دائمی مخاطبتان را به دست آورید و کاربر را برای بارها و بارها و بارهای بعد به وبسایتتان بکشانید… اما این اعتماد و اطمینان در کجای کار تبلیغات کلیکی قرار دارد؟!بنابراین بهتر است با همدیگر روراست باشیم… قطعاَ شما هم به مانند خود من، ترجیح میدهید که برای خرید یک محصول به صورت کامل قانع شوید و سپس اعتماد کنید. تجربه هم نشان داده است که اگر از سایتی خرید موفقی داشته باشیم، برای خرید بعدی نیز باز هم به سراغ همان وبسایت خواهیم رفت؛ چرا که یکبار به معنای واقعی اعتمادمان را به خود جلب کرده است…جواب مشخص است: تقریباَ هیـــچ کجا!! یعنی درصد اعتماد و اطمینان در تبلیغات کلیکی تقریباَ نزدیک به صفر است و هدف تنها این است که مشتری به صورت اتفاقی وارد سایتتان شود!
منبع
toptourist
پست: 2
تاریخ عضویت: یک‌شنبه 28 اردیبهشت 1399, 8:13 pm
شغل: انتخاب نکردم

پست

ممنون مطلب مفیدی بود
minadadresan
پست: 1
تاریخ عضویت: جمعه 2 خرداد 1399, 12:37 pm
سن: 23
شغل: فروشنده فرش
اینترنت: LTE Plus
جنسیت: آقا

پست

پس پیشنهاد شما برای کدوم بیشتره ، به نظر شما برای یک سایت فرش بهتره که از ریپورتاژ استفاده بشه و یا از تبلیغات کلیکی استفاده بشه می تونه نتیجه بهترین رو داشته باشه.
ممنون میشم تو این موضوع من رو راهنمایی کنید.
 


  • Related Topics
    پاسخ ها
    مشاهده
    آخرین پست

بازگشت به “مقالات - SEO Articles”

  • اطلاعات