TinyZoقویترین و حرفه ای ترین ویرایشگر WYSIWYG حال حاضر دنیا برای انجمن سازphpBB است. این ویرایشگر تحت برنامه نویسی جاوا اسکریپت ساخته شده و هسته اصلی کار خود را از ویرایشگر پرقدرت tinymce میگیرد. به دلیل پایداری و بینقص بودن این ویرایشگر سایت ها و ارگان های مهم جهانی از این ویرایشگر استفاده می کنند

Zoom in (real dimensions: 500 x 300)

نام پروژه:

بی نقص ترین ویرایشگر انجمن ساز پی اچ پی بی بی – phpBB Professional wysiwyg Editor (TinyZo)
تست شده در ورژن:

3.0.11
3.0.12
توضیحات:
TinyZoقویترین و حرفه ای ترین ویرایشگر WYSIWYG حال حاضر دنیا برای انجمن سازphpBB است. این ویرایشگر تحت برنامه نویسی جاوا اسکریپت ساخته شده و هسته اصلی کار خود را از ویرایشگر پرقدرت tinymce میگیرد. به دلیل پایداری و بینقص بودن این ویرایشگر سایت ها و ارگان های مهم جهانی از این ویرایشگر استفاده می کنند که به چند مورد از آن اشاره میکنم.
1- سایت بزرگ facebook
2- سیستم قدرتمند WordPress
3- سیستم مدیریت محتوی joomla
4- سایت بزرگ apple
5- بسیاری از صفحات و برنامه های شرکت Microsoft
و …

 

برقراری ارتباط با انجمن ساز phpBB کار بسیار دشواری بود که خوشبختانه با تلاش های بسیار زیاد و شبانه روزی توانستیم تمامی مشکلات را رفع و سر انجام آن را برای عرضه آماده کنیم. بارها توسعه دهنده گان و مود نویسان phpBB سعی در اضافه کردن این ادیتور به phpBB داشتند اما همیشه شکست خوردند. این ویرایشگر فقط برای پارسی زبان ها و ایرانیان عزیز منتشر شده و قصد انتشارآن در سراسر نت را نداریم. تمامی مشکلاتی که شما قبلا با ادیتورهایی نظیر Almsamim و Hoteditor داشتید رفع شده است.

متاسفیم که جدیدترین نسخه دقیقا دو سال بعد از اولین نسخه عرضه میشود اما به خاطر داشته باشید ویرایش نسل چهارم این ادیتور بسیار پیشرفته تر از گذشته است.

لیست تغییرات  در نسخه 4.0.0 :


  • تغییر کلی ساختار ادیتور و ارتقا به به Tinymce 4
  • بازنویسی تمامی کدهای قالب
  • اضافه شدن قابلیت فعال و غیر فعال کردن ازacp
  • هماهنگ شدن با phpBB 3.0.11 و phpBB 3.0.12
  • هماهنگی کامل با امضای کاربران
  • و رفع صد ها باگ دیگر در نسخه های قدیمی تر

تاریخ انتشار:
اولین نسخه: ( 6-9-1389 ) -الفا 1
0.0.1

دومین نسخه: ( 11-9-1389) –  الفا 2
0.0.2

سومین نسخه: 13-9-1389 – نسخه نهایی
1.0.0

چهارمین نسخه: 14-9-1389
1.0.1

پنجمین نسخه : 27-12-1389
2.0.0

نسخه ششم: ( کنسل شده )
3.0.0

نسخه هفتم: ( تاریخ عرضه 5 مرداد 1392 )
4.0.0

 

طراح:
میثم مدیریت
http://www.php-bb.ir/forum/

و

http://forum.mobile4persian.com/

تصاویر:

یک خواهش دوستانه:
برای ساخت این پلاگین که رایگان در اختیار شما قرار داده ایم ، زحمات بسیار زیادی کشیده شده است از تمامی دوستانی که از این پلاگین استفاده میکنند خواهشمند است نسبت به حق کپی رایت آن قصور نفرمایند.
حذف کپی رایت به منزله نادیده گرفتن زحمات بنده در طی این چند ماه اخیر بوده و از نظر شرعی و انسانی هم صحیح نمیباشد. جهت حمایت ار پروژه و تشویق ما برای عرضه نسخه های بعدی این پلاگین را به دوستان خود نیز معرفی کنید.

شما هم اکنون می توانید این ادیتور کامل و بی نقص را از لینک زیر دریافت و آن را در انجمن خود نصب کنید.

دانلود:

پیوست:
نام فامیل دانلود حجم تعداد دانلود
phpBB Professional wysiwyg Editor (tinyZo 4).zip 438.93 KiB 3 با دانلود شده است

تذکر مهم:
این ادیتور تمامی مطالب شما را به صورت html وارد دیتا بیس خواهد کرد پس از همین اول به یاد داشته باشید اگر این ادیتور پاک شود نوشته های باقی مانده و از قبل ثبت شده به صورت html برای کاربران انجمنتان ثبت خواهد شد. ولی باز هم می توانید با یک خط ویرایش بسیار کوتاه حتی با تعویض ادیتور نیز متون شما به صورت قبل به نمایش در آید. اما نگران نباشید اگر عمری باقی بود و در خدمت خانواده مقصد بودم تا phpBB4 هم از این ادیتور پشتیبانی خواهم کرد.

موفق باشید میثم.