داستان ما ...

مرجع پشتیبانی رسمی phpBB در ایران در تاریخ ۲۴ فروردین سال ۱۳۹۱ توسط مهندس میثم نوبری تاسیس شد. ایشان به مدت چندین سال نیز به عنوان یکی از مدیران سایت مقصد ( پشتیبانی قدیم phpBB ) مشغول فعالیت بوده. در این سایت ما به ارائه خدماتی نظیر فارسی سازی phpBB ، معرفی و پشتیبانی افزونه ها ، فارسی سازی قالب ها و … می پردازیم.

Image icon
پرسش و پاسخ

 با مطرح کردن سوالات ومشکلات خود در مرجع پشتیبانی به راحتی و در سریعترین زمان ممکن به جواب های خود خواهید رسید ، کافیست در تالارگفتگو عضو شده و سوالات خود را در بخش پشتیبانی مطرح کنید.

Image icon
افزونه تاریخ شمسی

 با نصب این افزونه تمامی تاریخ های میلادی انجمن شما به تاریخ خورشیدی تبدیل خواهد شد. برای دریافت این افزونه باید به تالار گفتگوی سایت مراجعه کنید.

Image icon
ارائه فارسی ساز

در مرجع پشتیبانی رسمی phpBB در ایران میتوانید آخرین نسخه این برنامه را به صورت کاملا فارسی دریافت کنید. بدین منظور باید به تالارگفتگوی سایت مراجعه کنید.

خدمات رایگان ما ...

برخی خدمات ما در مرجع پشتیبانی phpBB کاملا رایگان است که در ستون سمت راست مشاهده می فرمائید. هرگونه درخواست و سوال دیگر را در تالارگفتگو مطرح کنید.

نصب phpBB ۱۰۰%
نصب فارسی ساز ۱۰۰%
نصب قالب مورد نظر ۱۰۰%
نصب ۵ افزونه ۱۰۰%
اضافه کردن فونت فارسی به قالب دلخواه ۱۰۰%

تیم مدیریتی

Member image
مدیر -
Member image
مدیر -
Member image
مهندس میثم نوبری موسس و مدیر کل
مهندس میثم نوبری، کارشناس ارشد مهندسی تکنولوژی نرم افزار  – موسس و مدیریت کل مجموعه مرجع پشتیبانی phpBB در ایران با بیش از یک دهه و نیم تجربه

عضویت سایت

جهت عضویت در سایت باید در تالارگفتگو وارد شده و ثبت نام نمایید.