[سوال] مشکل با مدیریت گروه و دسترسی مدیر سایت

بخش پرسش و پاسخ درباره انجمن ساز phpBB ورژن سری 3.0

مدیر انجمن: تیم پشتیبانی

موضوع جدید ارسال پست
nioton
شغل: دانشجو
اینترنت: ADSL 256 Kbps
محل اقامت: خراسان
تماس:

<p><strong>دوباره سلام</strong></p>
<p><strong>من امشب توی مدیریت گروه ها دیدم ادمین(خودم)هم تو گروه مدیر سایت هست هم تو گروه مدیر انجمن، بعد گفتم چه کاریه وقتی مدیر سایتم،مدیر انجمن میخوام چیکار اومدم خودم رو از گروه مدیر انجمن حذف کردم،ولی وقتی صفحه برد انجمن رو رفرش کردم پیغام آورد: برد فاقد انجمن است.!</strong></p>
<p><strong>یه دفعه دیگه هم اومدم تغییرات بدم توی یه قسمت (کدوم قسمت یادم نیست)پیغام acces(عدم دسترسی) آورد.فکر کنم تنظیمات سطوح دسترسیم به هم ریخته میشه بگید راه حلی هست که تنظیمات سطوح دسترسی رو مثل اول کنم؟یا میشه یوزر پس بدم بیاید یه سر کوچیک به قسمت سطوح دسترسیم بزنید؟</strong></p>
<p><strong>توضیح اضافی{قبلا یه دفعه وقتی نمیدونستم گروه anynumus چیه حذفش کردم وقتی دیدم مشکل به وجود اومد دوباره ایجاد کردم یکی دیگه از دلایلی که فکر میکنم دسترسی ها مشکل داره همینه}</strong></p>
<p><strong>پیشاپیش ممنون</strong></p>
آواتار کاربر
Meis@M
Founder & Administrator
Founder & Administrator
شغل: مدرس دانشگاه
اینترنت: LTE Plus
محل اقامت: Damghan
تشکر کرده: 215 دفعه
تماس:

<p>شما از نیوک استفاده میکنید؟ اگر بله مشکل همینجاست و این مشکل بارها و بارها مطرح شده.</p>
<p>شما به مرکز مدیریت رفته و در بخش سطوح دسترسی - سطوح دسترسی گروه ها و سطوح دسترسی کاربر را دوباره از اول برای خود تنظیم نمایید و تمامی دسترسی ها رو به خودتون بدید بعد اینکار به بخش سطوح دسترسی های گروه های انجمن رفته و برای همه انجمن ها سطوح دسترسی گروه رو تنظیم بفرمائید.</p>
<p>&nbsp;</p>
<p>توصیه بعدی اینکه اگر باز هم به مشکل برخوردید از آخرین بک آپ دیتا بیستون استفاده کنید.</p>
nioton
شغل: دانشجو
اینترنت: ADSL 256 Kbps
محل اقامت: خراسان
تماس:

<p>من از دیتالایف استفاده میکنم و فروم جدا از سایت هست.</p>
<p>اوکی سطح دسترسی ها رو دوباره بررسی و تنظیم میکنم،فقط یه سوال اینکه اگر توی قسمت سطوح دسترسی واسه یه گروه به یک بخش دسترسی بدم انجمن های زیر مجموعه اون بخش هم همون دسترسی رو میگیره یا باید واسه همشون تک تک دسترسی تعیین کنم؟</p>
<p>&nbsp;</p>
آواتار کاربر
Meis@M
Founder & Administrator
Founder & Administrator
شغل: مدرس دانشگاه
اینترنت: LTE Plus
محل اقامت: Damghan
تشکر کرده: 215 دفعه
تماس:

<p>اگر موقع ساخت زیرانجمن ها انتخاب کرده باشید که سطوح دسترسی زیرانجمن از انجمن والد کپی برداری شده باشه گروه دسترسی گروه شما برای زیرانجمن ها یکی خواهد شد.</p>
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “پرسش و پاسخ -3.0 phpBB Q&A”