[سوال] آپدیت php -bb

بخش پرسش و پاسخ درباره انجمن ساز phpBB ورژن سری 3.0

مدیر انجمن: تیم پشتیبانی

موضوع جدید ارسال پست
mahmood
شغل: انتخاب نکردم

<p>با سلام به تمام دوستان و حرفه ای های انجمن</p>
<p>&nbsp;</p>
<p>دوستان php&nbsp; من نسخه <strong>3.0.9</strong>&nbsp; است و من میخوام اون رو تبدیل به نسخه <strong>3.0.11&nbsp;</strong> کنم که برای اینکار به چند سوال بر خورد کردم</p>
<p>&nbsp;</p>
<p>1- آیا میشه بدون نیاز به دانلود نسخه آخر از آخرین نسخه استفاده کنیم یعنی راهی داره که بصورت مستقیم به نسخه را آپدیت کنیم</p>
<p>&nbsp;</p>
<p>2- اگر نسخه رو تغییر بدم اطلاعات انجمن از بین نمیره یعنی از اعضا گرفته تا پست ها همه چیزش</p>
<p>&nbsp;</p>
<p>لطفا یه آموزش بدید چون من از این چیز خیلی سر در نمیارم</p>
<p>&nbsp;</p>
آواتار کاربر
Meis@M
Founder & Administrator
Founder & Administrator
شغل: مدرس دانشگاه
اینترنت: LTE Plus
محل اقامت: Damghan
تشکر کرده: 215 دفعه
تماس:

<p>با سلام خدمت شما.</p>
<p>&nbsp;</p>
<p>اگر انجمن شما نیوک هست پیشنهاد میکنم اینکارو انجام ندید تا نسخه نیوک 3.4 بیاد و از اون طریق آپدیت کنید.</p>
<p>&nbsp;</p>
<p>اگر شما نیوک ندارید و یک انجمن مستقل دارید کافیست آخرین ورژن phpBB رو دریافت کنید. فارسی ساز نسخه 11 رو هم از بخش فارسی ساز سایت دریافت کنید.</p>
<p>کلیه پوشه های پکیج 3.0.11 رو به جز فایل config.php با فایل های قبل جایگزین کنید. ( توجه کنید که گفتم جایگزین کنید نه اینکه قبلی ها رو پاک کنید )</p>
<p>سپس این ادرس رو اجرا کنید:</p>
<p>www.example.com/forum/install/database_update.php</p>
<p>&nbsp;</p>
<p>به جای example ادرس سایت خودتون رو وارد کنید تا دیتابیس شما آپدیت شود.</p>
<p>در آخر قالب انجمن خودتون رو هم به ورژن 11 به صورت دستی ارتقا دهید. ( دریافت فایل ارتقا قالب در لینک زیر )</p>
<p>articles-learning-f51/phpbb-3-0-11-t252.html</p>
<p>&nbsp;</p>
<p>تمام.</p>
<p>&nbsp;</p>
<p>اگر طبق مراحل بالا کار را انجام دهید هیچ مشکلی برای شما پیش نخواهد آمد نکته آخر اینکه اگر مودی روی انجمن خودتون نصب کردید باید بعد ارتقا دوباره نصبش کنید. ( فقط ویرایشات )</p>
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “پرسش و پاسخ -3.0 phpBB Q&A”