[سوال] مشکل انجمن با سایت الکسا

بخش پرسش و پاسخ درباره انجمن ساز phpBB ورژن سری 3.0

مدیر انجمن: تیم پشتیبانی

موضوع جدید ارسال پست
mageed
شغل: انتخاب نکردم
تشکر کرده: 2 دفعه

<p>سلام</p>
<p>&nbsp;</p>
<p>ببخشید انجمن ما یه مشکلی داره</p>
<p>با سایت الکسا مشکل داره.</p>
<p>بات این سایت تو سایت ما میاد ولی رتبمون بعد از مدتی که از 5 میلیون و خورده ای آروم آؤوم اومده بود نزدیک 4 میلیون و منتظر بودیم بیاد زیر 4 میلیون&nbsp;</p>
<p>یه هویی در عرض دوروز تا هفت میلیون رفت بالا...</p>
<p>یه مشکل دیگه هم که با الکسا داره اینه که اصلا آمار به اصطلاح محلی یعنی رتبمون رو تو ایران نمیده</p>
<p>اولش آمار میداد &nbsp;ولی الان نمیده&nbsp;</p>
<p>این آدرس فروم:</p>
<p><a href="http://forum.zeyroon.com/">http://forum ... om/</a></p>
<p>یه نکته ای هم بگم اینکه دامنه ی اصلی ما وصل هستش به یه صفحه که قراره طراحی بشه و هنوز کاری نکردیم:</p>
<p><a href="http://www.zeyroon.com/">http://www.zeyroon.com/</a></p>
<p>میتونه به خاطر اون باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟</p>
<p>ممنون میشم راهنمایی کنید</p>
<p>با تشکر</p>
<p>&nbsp;</p>
آواتار کاربر
Meis@M
Founder & Administrator
Founder & Administrator
شغل: مدرس دانشگاه
اینترنت: LTE Plus
محل اقامت: Damghan
تشکر کرده: 215 دفعه
تماس:

<p>ساب دامین حکم یک دامین جدا رو داره و با توجه به اینکه صفحه اصلی شما چیز خاصی نداره یقینا بی تاثیر نیستش.</p>
<p>&nbsp;</p>
<p>ولی با این حال باید بازم صبر کنید و تا یه هفته بررسی کنید انجمنتون رو. گاهی وقتا الکسا دیوانه میشه و کارای عجیب غریبی انجام میده.</p>
mageed

<p>آقا ما رفتیم بالای 10 میلیون&nbsp;</p>
<p>کـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــمـــــــــــــــــــــــــــــک</p>
<p>اصلا چرا آمار داخل ایران نمیده</p>
<p>رو رنکینگ و.. که تاثیر نداره؟؟؟</p>
<p>ما هرروز آمارمون داره بهتر میشه بعد رتبمون هر روز داره میاد پایین؟؟؟</p>
nioton
شغل: دانشجو
اینترنت: ADSL 256 Kbps
محل اقامت: خراسان
تماس:

<p><strong>دوست من آمار دقیق سایتت رو با یک state قوی و دقیق مثل Histate هر روز چک کن. سایت شما هنوز تازه کاره در عین حال آن چنان بازدید کننده هم نداری و&nbsp;کلا 8 تا بک لینک توی الکسا دارید که خیلی کمه، کدنویسی و بهینه سازی سایتت هم کمی مشکل داره.</strong></p>
<p><strong>علت بالا رفتن رنک جهانیت علاوه بر مواردی که گفتم به قول میثم و به احتمال زیاد به دامین اصلیت که خالیه هم ربط داره.</strong></p>
<p><strong>&nbsp;در مورد رنک ایرانت باید بگم حتما بازدید کننده های ایرانی سایتت کم هستن که رنک ایرانت پریده،</strong></p>
<p>&nbsp;</p>
mageed

<p>با سلام و تشکر</p>
<p>این histate رو پیدا نکردم</p>
<p>در ضمن اینکه سایت ما تازه کاره و ... درست،ولی تا همین چند وقت پیش رنکمون نزدیک 4 میلیون بود و هر روز میومد پایین حالا چی شده یه هویی این همه اومده پایین؟؟؟؟</p>
<p>اینش مسئله است!!!</p>
<p>رنکینگ داخل ایران هم میداد و یه هو پریده</p>
<p>در ضمن یه سری سایتهایی با نصف بازدید(آی پی مختص)و لود صقحه ی ما آمار محلی(ایران)دارند</p>
<p>حالا چطور ما نداریم؟؟؟</p>
<p>پیشاپیش</p>
<p>ممنون</p>
nioton
تماس:

<p>خواهش میکنم.</p>
<p>شرمنده من اشتباهن نوشته بودم Histate که درستش histats هست&nbsp;اینم آدرس&nbsp;histats.com</p>
<p>در مورد رنک ایرانت هم که گفتم احتمال زیاد بازدید کننده های ایرانیت چند روز متوالی افت شدید داشته. البته الکسا فقط به &nbsp;بازدید کننده نگاه نمیکنه و معیارهای دیگه ای هم داره مثلا اینکه کسانی که وارد سایتت میشن چند دقیقه میمونن یا چقد ورودی از موتور جستجو داشتی و ...</p>
<p>اون سایت هایی که میگی نصف آمار بازدید شما رو دارند و رنک ایران دارن رو هم باید نام میبردی تا ببینم چه مزیت هایی نسبت به شما دارن، در عین حال دقیق هم نمیشه فهمید چون بازدید دقیق رو فقط خود مدیران اون سایت میتونن بفهمن اونم با stat های قوی.</p>
<p>حالا برو histats عضو شو و هر روز آمارت رو چک کن تا بعضی چیزا چی بیاد دستت، افزونه برچسب زدن واسه پست ها برای phpbb هم اگر نصب نکردی نصب کن و همه پست هارو برچسب بزن و سایتت رو بهینه کن تا ورودی جستجوگر بیشتر داشته باشی.</p>
<p>&nbsp;</p>
mageed

<p>با سلام</p>
<p>من تو histats عضو شدم ولی نمیدونم کدش رو چطوری تو انجمن بذارم تا آمار بگیره</p>
<p>ممنون میشم راهنمایی کنید</p>
nioton
تماس:

<p><span style="font-size: 14px;">من چند روزی هست نیومدم وگرنه زودتر جوابت رو میدادم.</span></p>
<p><span style="font-size: 14px;">تو های استیت که عضو شدی یه کد بهت میده بعد باید بری تو قسمت قالب ها (فکر کنم ویرایش فایل های قالب و بعد viewfooter.php رو انتخاب کنی) و کد_ های استیت رو بعد از نوشته ی کپی رایت phpbb بزاری تا آمارگیر کنار_ کپی رایت نمایش داده بشه و عمل کنه.</span></p>
<p><span style="font-size: 14px;">من چند وقته سایت و انجمنم رو هواست و سر نمیزنم و دقیق یادم نیست اسم فایلو ولی دوستان تیم php-bb حتما میدونن.</span></p>
آواتار کاربر
m.sevrus.m
شغل: برنامه نویس- طراح وب
اینترنت: ADSL 2 Mbps
تشکر کرده: 40 دفعه
تماس:

<p>کپی رایت phpbb در فایل overall_footer هستش.</p>
<p>این فایل در قسمت styles و در پوشه قالب مورد نظرتون و در بخش template قرار داره.</p>
<p>به طور مثال</p>
<p>styles/your style name/template/overall_footer.html/</p>
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “پرسش و پاسخ -3.0 phpBB Q&A”