[سوال] چند خطای مختلف و عدم نمایش تاپیک ها و انجمن ها!

بخش پرسش و پاسخ درباره انجمن ساز phpBB ورژن سری 3.0

مدیر انجمن: تیم پشتیبانی

موضوع جدید ارسال پست
آواتار کاربر
another one
شغل: انتخاب نکردم
تشکر کرده: 11 دفعه

<p>با سلام و خسته نباشید.</p>
<p>چند روز قبل ادیتور انجمنم رو عوض کردم و ادیتور phpBB Professional wysiwyg Editor (tinyZo 4.1.0) رو نصب کردم. تا اینجا مشکلی نبود. بعد افزونه phpbb_jquery_base_1_0_1 (لوگین آجاکسی، پاسخ سریع آجاکسی و ...)رو نصب کردم. اون هم بدون مشکل نصب شد و کار خودش رو به درستی انجام می داد. این یکی دو روز هم مشکلی وجود نداشت و کاربران از انجمن استفده می کردند. امروز که از سر کار اومدم، با این ارور در صفحه اصلی سایت روبرو شدم:</p>
<p>

کد: انتخاب همه

<span style="font-weight: bold;">SQL ERROR [ mysql4 ]<br /><br />Table './LivePhpBB3/phpbb_sessions' is marked as crashed and should be repaired [145]<br /><br />An sql error occurred while fetching this page. Please contact an administrator if this problem persists.</span>
</p>
<p>در نت جستجو کردم و به <a href="http://startrekguide.com/community/view ... 912">اینجا </a>رسیدم.</p>
<p>طبق راه حلی که نوشته بود عمل کردم و ظاهرا مشکل حل شد و سایت بالا آمد. ولی وقتی روی یکی از تاپیک ها کلیک کردم با ارور زیر روبرو شدم:</p>
<p>

کد: انتخاب همه

SQL ERROR [ mysqli ]<br /><br />Unknown column 's.session_forum_id' in 'where clause' [1054]<br /><br />SQL<br /><br />SELECT COUNT(DISTINCT s.session_ip) as num_guests FROM phpbb_sessions s WHERE s.session_user_id = 1 AND s.session_time >= 1386867960 AND s.session_forum_id = 43<br /><br />BACKTRACE
</p>
<p>خلاصه مجبور شدم سایت رو به حالت قبل از ایجاد تغییرات برگردونم (یعنی چند روز قبل) تا فعلا سایت آنلاین باشد. البته نسخه مشکل دار سایت رو همراه با دیتابیسش پاک نکردم و به یک پوشه جدید انتقال دادم. چون اطلاعات ثبت شده ی&nbsp; کاربران در این دو روز در اون موجوده.</p>
<p>آدرس سایت (راه اندازی شده با بک آپ)</p>
<p>music4all.ir</p>
<p>آدرس نسخه خراب سایت:</p>
<p>music4all.ir/13</p>
<p>لطفا راهنمایی بفرمایید.</p>
<p>با تشکر</p>
آواتار کاربر
Meis@M
Founder & Administrator
Founder & Administrator
شغل: مدرس دانشگاه
اینترنت: LTE Plus