[قالب] {فوق العاده}future استایلی از نسل آینده

جدیدترین قالب های فارسی در این بخش قرار میگیرد.

مدیر انجمن: تیم پشتیبانی

موضوع جدید ارسال پست
آواتار کاربر
سامان
شغل: دانشجو
محل اقامت: زیر آسمون آبی.....
تشکر کرده: 11 دفعه
تماس:

<p>سلام...</p>
<p>5مین قالبی که طراحی کردم و باز هم به صورت رایگان در اختیار همه قرار میدم قالبی است بسیار ویژه که یکی از مشکلات اساسی phpbb که نداشتن ظاهر رایگان و زیبا بود رو حل میکنه...</p>
<p>این قالب دارای ویژگی های منحصر به فرد و فوق العاده است که اونو از هر استایل رایگان دیگری متفاوت کرده.</p>
<p>افتخار من&nbsp; در این قالب پویا سازی و گرافیک زیبا بدونه استفاده از عکس های زیاد و حتی 1 خط جاوا است.استفاده از عکس های کم و نبود کد جاوا باعث شده حجم این قالب به 360kb و سرعت لود اونو فوق العاده سریع کنه مواردی که می تونید در دموی قالب ببینید..</p>
<p>در این قالب کد های csss3 به 4 شیوه (standard-moz-webkit-o) نوشته شده اند تا تمام مرورگر های قدیمی هم توانایی نمایش زیبایی این قالب رو داشته باشند..</p>
<p>درباره زیبایی و پویایی این استایل هرچی بگم کمه فقط می تونم بگم دموی این قالبو از دست ندید...</p>
<p>&nbsp;</p>
<p><span style="font-size: 24px;">یه نکته: </span>این قالب حداقل 300 خط کد نویسی اختصاصی داره که خودم انجام دادم پس با حذف راحت کپی رایت به من و فعالان phpbb توهین نکنید ..</p>
<p>ممنون</p>
<p>&nbsp;دموی زنده:http://pikf.ir/phpBB3</p>
<p>لینک کمکی:http://www.mediafire.com/?fah0ub8d5nctk06</p>
شما برای مشاهده فایل پیوست شده در این پست، دسترسی ندارید.
<p>مرز را پرواز تیری می دهد <span style="font-size: 14px;"><strong>ســــــــــــــــامان</strong></span>....!!</p>
esmail67
شغل: انتخاب نکردم

<p>داداش این همه زحمت میکشی واسه ی قالب ی کمی بیشتر وقت بزار و ی مد تشکر هم روش نصب کن که واقعا همه حالشو ببرن دستت درد نکنه</p>
آواتار کاربر
سامان
شغل: دانشجو
محل اقامت: زیر آسمون آبی.....
تشکر کرده: 11 دفعه
تماس:

<p>مد ها رو باید مطابق چیزایی که رو قالب سواره نصب کنید اگه من روی قالب یه مد مثل تشکرو نصب کنم واسه کسایی که این مد رو رو قالبشون ندارن مشکل به وجود میاید</p>
<p>ولی اگه ببینم اکثر استفاده کننده ها از قالب از این مد استفاده می کنند </p>
<p>حتما نصب می کنم...</p>
<p>راستی قالب بر پایه subsilver هست....</p>
<p>مرز را پرواز تیری می دهد <span style="font-size: 14px;"><strong>ســــــــــــــــامان</strong></span>....!!</p>
آواتار کاربر
Meis@M
Founder & Administrator
Founder & Administrator
شغل: مدرس دانشگاه
اینترنت: LTE Plus
محل اقامت: Damghan
تشکر کرده: 215 دفعه
تماس:

<p>یک دکمه تنکس کفاف نمیشد.</p>
<p>خیلی کارت عالیه سامان جان مثل همیشه.</p>
<p>&nbsp;</p>