[مقاله] قیمت طراحی لوگو در شرکت رایان طرح

سوالات و مشکلات خود درباره قالب ها را در این بخش مطرح نمایید.

مدیر انجمن: تیم پشتیبانی

موضوع جدید ارسال پست
miladi
پست: 1
تاریخ عضویت: دوشنبه 3 خرداد 1400, 10:09 am
شغل: انتخاب نکردم

طراحی لوگو برای هر کسب و کار اهمیت بسیار زیادی دارد. ما عموما خیلی از کسب و کارها را با لوگوی آن ها می شناسیم. در این مقاله میخواهیم به “قیمت طراحی لوگو” بپردازیم و و به شما یک دید در خصوص تعرفه طراحی لوگو بدهیم. در بین مقاله شما می‌توانید قیمت طراحی لوگو را ببینید و در صورت تمایل با ما جهت طراحی یک لوگو حرفه ای  در ارتباط باشید.


در کمتر از 5 دقیقه پاسخگو شما از طریق واتساپ برای سفارش و مشاوره در امور طراحی و تبلیغات هستیم.
اگر هنوز نمی دانید که چرا باید یک لوگو حرفه ای داشته باشید، پیشنهاد می کنیم مقاله چرا باید لوگو داشته باشیم را مطالعه کنید.
 
تصویر
قیمت طراحی لوگو تایپ
لوگو تایپ یک ارم نوشتاریه که با استفاده از فونت های خیلی متفاوت دستی یا فونت های کامپیوتری طراحی می شود . لوگو تایپ شما هرچقدر ساده تر و خوانا تر باشد راحتر در ذهن جای میگیرید. طراحی لوگو تایپ شما باید به گونه ای باشد که خوانایی جذاب و به یادماندنی داشته باشد فراموش نکنید لوگو شما باید در عین سادگی؛ خاص نیز باشد. طراحی یک لوگو به این شکل اصلا کار ساده ای نیست . قیمت طراحی لوگو تایپ بر همین اساس تعیین می شود. و معمولا از سایر انواع لوگو ارزان می باشد.

نوع طراحی لوگو    تعداد اتود اولیه    حداکثر تعداد ویرایش درخواستی    هزینه طراحی لوگو    مدت زمان تحویل
طراحی لوگو تایپ    2 اتود    3 دفعه    770,000 تومان    4 روزه
طراحی لوگو تایپ    3 اتود    5 دفعه    680,000 تومان    5 روزه
طراحی لوگو تایپ    4 اتود    5 دفعه    670,000 تومان    7روزه
طراحی لوگو تایپ    5 اتود    5 دفعه    870,000 تومان    10 روزه
طراحی لوگو تایپ    8 اتود    5 دفعه    970,000 تومان    12 روزه
قیمت طراحی لوگو تصویری
لوگوی تصویری اغلب برای کسب و کارهایی که خدمات و یا تجارتی روشن دارند به کار می رود. این لوگو یک تصویر به عنوان سمبلی از کسب و کار می باشد و عموما از تصاویر واقعی و یا انتزاعی در آن استفاده می شود. هزینه طراحی لوگو تصویری از لوگوتایپ گرانتر است.

نوع طراحی لوگو    تعداد اتود اولیه    حداکثر تعداد ویرایش درخواستی    هزینه طراحی لوگو    مدت زمان تحویل
طراحی لوگو تصویری    2 اتود    3 دفعه    750,000 تومان    4 روزه
طراحی لوگو تصویری    3 اتود    5 دفعه    680,000 تومان    5 روزه
طراحی لوگو تصویری    4 اتود    5 دفعه    670,000 تومان    7 روزه
طراحی لوگو تصویری    5 اتود    5 دفعه    870,000 تومان    10 روزه
طراحی لوگو تصویری    8 اتود    5 دفعه    970,000 تومان    12 روزه
نرخ طراحی لوگو ترکیبی
لوگوی ترکیبی لوگویی است که از لوگوی تصویر و لوگوی تایپی در طراحی آن استفاده می شود. در طراحی آن استفاده شده است. قیمت طراحی لوگو ترکیبی از لوگوی تصویری و لوگوی تایپ بیشتر است . در این طراحی لوگو شما نباید بیش از حد شلوغ باشد و کیفیت هر دو مورد بالا باید در آن رعایت شده باشد.

نوع طراحی لوگو    تعداد اتود اولیه    حداکثر تعداد ویرایش درخواستی    هزینه طراحی لوگو    مدت زمان تحویل
طراحی لوگوی ترکیبی    2 اتود    3 دفعه    790,000 تومان    4 روزه
طراحی لوگوی ترکیبی    3 اتود    5 دفعه    700,000 تومان    5 روزه
طراحی لوگوی ترکیبی    5 اتود    5 دفعه    690,000 تومان    7 روزه
طراحی لوگوی ترکیبی    5 اتود    5 دفعه    890,000 تومان    10 روزه
طراحی لوگوی ترکیبی    6 اتود    5 دفعه    990,000 تومان    12 روزه
عوامل موثر بر هزینه طراحی لوگو
لوگو یکی از مباحث مهمی است که باید از ابتدای کسب و کار تا رشد کسب و کار به آن فکر کنند. لوگو اعتبار کسب و کار شماست و هزینه برای طراحی یک لوگو حرفه ای واقعا کار اشتباهی نیست. قیمت طراحی لوگو می تواند از رایگان تا قیمت های میلیونی باشد. فاکتور‌های تاثیر گذار در قیمت طراحی لوگوهای مختلف به شرح زیر هستند.

نوع طرح لوگو
زمان صرف شده برای لوگو
دفعات ویرایش
بودجه کارفرما
طراحی های اولیه
چرا باید لوگو داشته باشیم ؟ (از سیرتا پیاز) | رایان طرح
نوع طرح لوگو
با توجه به نوع طرح لوگو که در همین مقاله نیز اشاره کردیم میتواند قیمت آن متفاوت باشد.

زمان صرف شده برای طراحی لوگو
پیدا کردن یک ایده؛ پیدا کردن یک طرح خاص که پرستيژ بالایی برای کسب و کار شما داشته باشد و همه نکات مهم در طراحی لوگو در آن رعایت شده باشد قطعا زمان بسیار زیادی از طراح خواهد گرفت.

دفعات ویرایش
دفعات ویرایش یک لوگو هر چقدر بیشتر باشد قطعا تاثیر بسیار زیادی روی قیمت خواهد داشت.

بودجه‌ی کارفرما
بودجه کارفرما نیز تاثیر بسیار زیادی در فاکتور های قیمت طراحی لوگو خواهد داشت. برای مثال یک کارفرما بودجه بین 900 تا 3 میلیون را برای طراحی لوگو خود در نظر میگیرید. و کارفرمای دیگری با توجه به کسب و کار که دارد  غالبا تا 20 میلیون نیز بودجه برای طراحی لوگو در نظر بگیرد. پیشنهاد می کنیم که بودجه مناسبی را برای طراحی لوگو خود در نظر بگیرید و با یک طراح حرفه ای کار کنید.

طرح های اولیه
هر چقدر طرح های اولیه بیشتر باشد و به زبان خیلی ساده اتود ها و طرح های بیشتری برای شما زده شود روی لوگو شما تاثیر گذار خواهد شد.

شما با توجه به بودجه ای و نوع کسب و کاری که دارید و نیز سلیقه خودتان میتوانید بدنبال طراحی باشید که این کار را برای شما به بهترین شکل ممکن انجام دهد.و بتوانید برند خود را در میان مشتریان و رقیب های خود بهترین شکل ممکن معرفی کنید.

 قیمت طراحی لوگو در رایان طرح چگونه تعیین می شود؟
اگر بخواهیم بصورت کلی بیان کنیم باید بگوییم که نرخ طراحی لوگو هیچ وقت ثابت نیست و معیار و فاکتور های زیادی در قیمت طراحی تاثیر گذار است.شما میتوانید با استفاده از نرم افزار های طراحی ؛حتی بصورت رایگان طراحی لوگو خود را انجام دهید. مهم ترین عامل در هزینه طراحی لوگو گرافیست لوگو است.

قطعا اگر شما با یک گرافیست معروف و متخصص کار کنید قطعا هزینه طراحی لوگو شما بالا خواهد رفت. به طور کلی نرخ طراحی لوگو بیشتر از سوی گرافیست تعیین می شود.ولی معمولا از یک مقدار مشخصی پایین تر نخواهد بود.ویدیو های زیر را بببنید و دقت کنید که تیم ما کلی زمان برای طراحی صرف می کنند.

انواع لوگو (راهنمای جامع)+ با مثال | رایان طرح
نرخ طراحی لوگو لتر مارک یا مونوگرام:
شاید در بین لوگوها لوگوهای مونوگرام را دیده باشید. این نوع از لوگوها بر اساس حرف اول کسب و کار شما طراحی شده اند. قیمت طراحی لوگو لترمارک تقریبا برابر با لوگوتایپ است و قالبا ارزانتر از سایر طراحی های لوگو است.
تصویر

قیمت طراحی لوگو انجمن طراحان
انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران طبق برنامه سالانه خود، تعرفه سال 99 خدمات حرفه‌ای طراحان گرافیک ایران را بروزرسانی و منتشر کرد. ایـن تعرفـه در جهـت پشـتیبانی از حقوق صنفـی طراحان گرافیـک و تعریف حـدود وظایـف و خدمـات طراحـی گرافیـک بـرای سـفارش‌دهندگان و مراجـع ذینفـع تدویـن شـده اسـت.البته 90 درصد طراحان و گرافیست ها از این تعرفه ها استفاده نمی کنند زیرا قیمت های بسیار گزافی در این تعرفه گنجانده شده است. و قیمت رایان طرح بسیار بسیار مناسب تر از تعرفه انجمن طراحان گرافیک شما میتوانید تعرفه انجمن صنفی طراحان گرافیک 99 را دانلود کنید.

دانلود تعرفه انجمن طراحان گرافیگ
تعرفه طراحی لوگو در سال 1400
با توجه به شرایط فعلی در جامعه تعرفه طراحی لوگو توسط رایان طرح بسیار پایین تر از تعرفه انجمن طراحان گرافیگ است.در انتهای همین صفحه میتوانید قیمت طراحی لوگو در سال 1400 را مشاهده کنید و لوگو خود را سفارش بدهید.

قیمت طراحی لوگو حرفه ای چگونه تعیین می شود؟
لوگو اعتبار برند شما است هزینه برای لوگو در واقع هزینه نیست سرمایه گذاری برای کسب و کار شما است. شما با داشتن یک لوگو منحصر به فرد می توانید خودتان را متمایز تر از سایر رقبا در جوامع کسب وکار معرفی کنید. همچنین یک لوگو حرفه ای شعار و پیام کسب و کار شما را به گوش مشتریان و همکارانتان می رساند.
helyshot
پست: 4
تاریخ عضویت: دوشنبه 10 مرداد 1401, 11:28 am
شغل: انتخاب نکردم

دلایل خاموش شدن ناگهانی مانیتور
 
مانیتورم همچنان سیاه می شود بعد از چند ثانیه چشمک می زند و سپس خاموش می شود، سپس به صفحه سیاه / خالی می رود. گاهی اوقات مجبور می شوم 20 بار آن را روشن و خاموش کنم تا مانیتور به درستی کار کند و بعضی روزها، مانیتور من اصلاً روشن نمی شود! هنگامی که این اتفاق می افتد، چراغ قدرت مانیتور من زرد می ماند و انگار مانیتور در حالت خواب است یا در حالت آماده به کار است. در حالت عادی چراغ برق سبز است وقتی روشن است و به درستی کار می کند. آیا ایده ای دارید که چرا مانیتور من مدام خاموش می شود؟ آیا من باید تعمیر مانیتور انجام دهم و یا نیاز به تعویض آن دارم؟
 
علت خاموشی
 
دلایل زیادی وجود دارد که چرا مانیتور مدام خاموش می شود و در نتیجه صفحه خالی می شود. بهترین راه حل این مشکل از طریق فرآیند حذف است. به این ترتیب، من لیستی از کارهایی را که می توانید برای تعیین علت سیاه ماندن یا خاموش شدن پراکنده مانیتور انجام دهید، مرور خواهم کرد.
 
در اینجا خلاصه ای از برخی از آزمایش ها است که می توانید سعی کنید بفهمید چه چیزی ممکن است اشتباه باشد:
 
از سالم بودن کابل های مانیتور اطمینان حاصل کنید
پیکربندی کابل DVI و HDMI خود را مرور کنید
اطمینان حاصل کنید که کابل های مانیتور آسیب ندیده اند
تنظیمات مدیریت توان را بازنشانی کنید و محافظ صفحه را غیرفعال کنید
آخرین درایور کارت گرافیک را دریافت کنید
مانیتور را روی رایانه دیگری امتحان کنید
نمایشگر LCD را تعمیر یا تعویض کنید
 
در ادامه بیشتر توضیح خواهم داد
 
از سالم بودن کابل های مانیتور اطمینان حاصل کنید
 
اولین کاری که باید انجام دهید این است که از اتصال صحیح سیم برق مانیتور و کابل نمایشگر مانیتور اطمینان حاصل کنید.
 
برای شروع  تعمیر مانیتور آن را بچرخانید تا قسمت پشتی آن مشخص شود و به کابل هایی که به آن می رسند توجه داشته باشید. سیم برق مانیتور از پریز برق به مانیتور می رود. اگر ایمن نباشد، مانیتور به سادگی روشن نمی شود (نشان دهنده عدم وجود منبع تغذیه در جلوی مانیتور)، یا ممکن است باعث کوتاه شدن مانیتور شود.
 
در این حالت، اطمینان حاصل کنید که سیم برق به طور کامل فشار داده شده و اتصال ایمن است. توجه داشته باشید که اکثر کابل های برق مانیتور دارای اتصال C13/C14 هستند.
 
در مرحله بعد، کابل نمایشگر مانیتور را بررسی کنید. کابل نمایشگر مانیتوری است که تصویر را از کامپیوتر به صفحه LCD منتقل می کند. از پشت کامپیوتر به مانیتور اجرا می شود، بنابراین این بار باید اتصالات را در دو طرف آن بررسی کنید.
 
برای انجام این کار: به پشت مانیتور بروید و کابل بزرگ دیگر (معمولاً مشکی) را پیدا کنید - کابل DSUB (VGA) 15 پین، DVI یا HDMI خواهد بود. کابل را تا کامپیوتر دنبال کنید و به جایی که وصل شده توجه کنید. حالا مطمئن شوید که کابل به دو سر آن پیچ خورده است.
 
توجه داشته باشید که کابل های HDMI نمی توانند پیچ ​​شوند. اگر از نظر فضا بسیار محکم هستید و/یا اگر کابل آنقدر ضخیم است که نمی توانید به درستی خم شوید (به منظور ایجاد اتصال)، ممکن است بخواهید از آداپتور HDMI مرد به زن استفاده کنید.
 
حالا، مانیتور را روشن کنید تا ببینید آیا روشن می شود یا خیر. در غیر این صورت، سیم ها را روی کابل های برق و ویدئو بچرخانید تا ببینید آیا باعث روشن شدن یا خالی شدن مانیتور می شود. اگر یکی از سیم ها خراب است، صفحه نمایش روشن و خاموش می شود تا با حرکت شما همزمان شود. در صورت عدم تغییر، به مرحله بعدی بروید.
 
پیکربندی کابل DVI و HDMI خود را مرور کنید
 
در مورد HDMI و DVI، نکات بیشتری را باید در نظر داشته باشید.
 
به زبان ساده: DVI و HDMI هر دو سیگنال های دیجیتالی هستند. اگر سیگنال خیلی ضعیف باشد، مانیتور با رایانه همگام نمی شود و در نتیجه صفحه خالی می شود. اگر کابل بیش از حد طولانی باشد یا سیگنال جدا شده باشد (با استفاده از DVI یا HDMI جداکننده بدون منبع تغذیه)، این می تواند باعث سیاه شدن مانیتور شود زیرا سیگنال به اندازه کافی قوی نیست.
 
بر اساس تجربه، برخی از کابل های HDMI پس از مدتی به سادگی همگام سازی صحیح را متوقف می کنند، هرچند قبلاً خوب کار می کردند و حتی اگر همان کابل روی دستگاه دیگری خوب کار می کرد. گاهی اوقات، در صورت تغییر پیکربندی سخت افزاری، کابل های HDMI به درستی کار نمی کنند.
 
به عنوان مثال، ممکن است یک گیرنده استریو خریداری کرده باشید و کابل را به جای مستقیم از طریق مانیتور از طریق گیرنده عبور دهید. در این حالت، می توانید شکافنده یا گیرنده را دور بزنید و ببینید آیا تفاوتی ایجاد می کند یا خیر.
 
به هر حال، پیشنهاد می کنیم کابل HDMI دیگری را امتحان کنید. در غیر این صورت، دستگاهی بخرید که دارای AWG (ضخامت) بالا باشد زیرا این امر به اطمینان از سیگنال قوی کمک می کند. کابلهای 6 فوت (یا بزرگتر) 24 AWG CL2 HDMI توسط Monoprice را پیشنهاد می کنیم.
 
با فرض اینکه کابل ها به طور ایمن به برق متصل شده اند، مانیتور را روشن کرده و بررسی کنید که آیا به علت سیاه شدن  نیاز به  تعمیر مانیتور ادامه می یابد یا خیر. اگر نه، به مرحله بعدی بروید.
 
موضوع جدید ارسال پست
 


  • Related Topics
    پاسخ ها
    مشاهده
    آخرین پست

بازگشت به “پرسش و پاسخ - Styles Q&A”