مود برترین ها

مدیر انجمن: تیم پشتیبانی

موضوع جدید ارسال پست
M.Abooali
شغل: Devloper
اینترنت: ADSL 1 Mbps
تشکر کرده: 1 دفعه

درود، ضمن تبریک جهت افتتاح سایت هر چند با تاخیر قدری ساختار انجمن به نظرم نیازمند بازنگری است تا کاربران روان تر بتوانند در انجمن فعالیت کنند.

در مورد محل ایجاد مبحث نیز مطمئن نیستم که این مسئله یک نمونه ساده از پیچیده بودن ساختار انجمن است.

اما آن چیزی که بنده نیازمندش هستم، یک مود برترین ها هست که قطعا دوستان در گذشته مشاهده کرده باشند، خودم هم روش قبلا سفارشی سازی کرده بودم که متاسفانه در حال حاضر هیچ نسخه ای از مود ندرم و حتی نامش هم به خاطر نمیارم.

مودی بود که ایجکس بود و در آن میشد، بیشترین تشکر کننده ها، بیشتری دریافت کننده اهی تشکر، پر بازدیدترین مباحث و امثال اینها را فهرست کرد. دو ستون بود، ستون سمت راست ویژه برترین کاربران بود و ستون سمت چپ ویژه مباحث.

اگر اشتباه نکنم ریشه مود هم روسی بود. اگر دوستان متوجه شده اند کدام مود در نظرم هست لطفا مطرح کنند. اگر هم در اختیارش دارند که چه بهتر.
Ali@php
شغل: برنامه نویس
تشکر کرده: 6 دفعه

M.Abooali نوشته شده:درود، ضمن تبریک جهت افتتاح سایت هر چند با تاخیر قدری ساختار انجمن به نظرم نیازمند بازنگری است تا کاربران روان تر بتوانند در انجمن فعالیت کنند.

در مورد محل ایجاد مبحث نیز مطمئن نیستم که این مسئله یک نمونه ساده از پیچیده بودن ساختار انجمن است.

اما آن چیزی که بنده نیازمندش هستم، یک مود برترین ها هست که قطعا دوستان در گذشته مشاهده کرده باشند، خودم هم روش قبلا سفارشی سازی کرده بودم که متاسفانه در حال حاضر هیچ نسخه ای از مود ندرم و حتی نامش هم به خاطر نمیارم.

مودی بود که ایجکس بود و در آن میشد، بیشترین تشکر کننده ها، بیشتری دریافت کننده اهی تشکر، پر بازدیدترین مباحث و امثال اینها را فهرست کرد. دو ستون بود، ستون سمت راست ویژه برترین کاربران بود و ستون سمت چپ ویژه مباحث.

اگر اشتباه نکنم ریشه مود هم روسی بود. اگر دوستان متوجه شده اند کدام مود در نظرم هست لطفا مطرح کنند. اگر هم در اختیارش دارند که چه بهتر.
يه مودى هست به اسم Top 5 كه همون امكاناتى كه ميگين رو داره ولى آژاكس نيست. مود مورد نظرتون هم احتمال ميدم مربوط به نسخه هاى خيلى phpBB هست و الان منسوخ شده باز اگه اطلاعات كامل ترى ارائه بدين بيشتر ميتونم كمك كنم.

با تشكر
برای سفارش افزونه، قالب و شخصی سازی و توسعه تالارتان می توانید به وبسایت phpBBpersian.ir مراجعه کنید. نمونه کارها و لیست خدمات ارائه شده در وبسایت مذکور موجود می باشد.
Amin
اینترنت: در لیست وجود ندارد

Ali@php نوشته شده: مودى هست به اسم Top 5 كه همون امكاناتى كه ميگين رو داره ولى آژاكس نيست
مود برتر برای نسخه های خیلی به روز تر بی نهایت خواهد شد ;)
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “معرفی مود های فارسی ما - Other Database MOD”