[سوال] ساخت اپلیکیشن فروم

در این بخش مقالات مربوط به برنماه نویسی html ,css و... قرار میگیرد.

مدیر انجمن: تیم پشتیبانی

موضوع جدید ارسال پست
polondstar
شغل: طراح سایت
تشکر کرده: 1 دفعه

سلام. نمیدونم سوالم رو جای درستی مطرح کردم یا نه. آیا امکانش هست انجمن رو درقالب یه اپ اندرویدی بسازیم؟ چه راههایی وجود داره؟
ممنون
آواتار کاربر
Meis@M
Founder & Administrator
Founder & Administrator
شغل: مدرس دانشگاه
اینترنت: LTE Plus
محل اقامت: Damghan
تشکر کرده: 215 دفعه
تماس:

سلام درواقع در حال حاضر با توجه به اینکه تالار گفتگو از قالب های رسپانسیو استفاده میکنه ، خودش کاملا با گوشی های موبایل هماهنگ است.

اما در قالب یک اپلیکیشن بخواید ازش استفاده کنید دو راه حل وجود داره:
1- استفاده از نرم افزار ثالث tapatalk است.
2- یا اینکه یک اپلیکیشن به صورت وب ویو طراحی کنید که وقتی روی ایکن این اپ کلیک میکنید در قالب مرورگر انجمن شما بالا میاد ( به جای اینکه در مرورگر تایپ کنند کاربرا ادرس انجمن رو )
و اینکه شما میتوانید خیلی از مواردی که فکر میکنید نیازی نیست کاربران در قاب گوشی موبایل خودشون ببینن رو با استفاده از css و تکنولوژی های رسپانسیو مخفی کنید. و اگر از یک قالب زیبا هم استفاده کنید خودش بهترین اپ هست.
polondstar
شغل: طراح سایت
تشکر کرده: 1 دفعه

Meis@M نوشته شده: سه‌شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹, ۱۰:۲۵ ق.ظ سلام درواقع در حال حاضر با توجه به اینکه تالار گفتگو از قالب های رسپانسیو استفاده میکنه ، خودش کاملا با گوشی های موبایل هماهنگ است.

اما در قالب یک اپلیکیشن بخواید ازش استفاده کنید دو راه حل وجود داره:
1- استفاده از نرم افزار ثالث tapatalk است.
2- یا اینکه یک اپلیکیشن به صورت وب ویو طراحی کنید که وقتی روی ایکن این اپ کلیک میکنید در قالب مرورگر انجمن شما بالا میاد ( به جای اینکه در مرورگر تایپ کنند کاربرا ادرس انجمن رو )
و اینکه شما میتوانید خیلی از مواردی که فکر میکنید نیازی نیست کاربران در قاب گوشی موبایل خودشون ببینن رو با استفاده از css و تکنولوژی های رسپانسیو مخفی کنید. و اگر از یک قالب زیبا هم استفاده کنید خودش بهترین اپ هست.

ممنون. گشتم ظاهرا مورد WebView که فرمودید برای من مناسبتره
یه آموزش هم پیدا کردم لینکش رو میذارم اگه کسی مثل من براش سوال بود کمکش کنه
https://android-studio.ir/android-webview/
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “برنامه نویسی - Programing”