[آموزش] نصب سایت مپ روی فروم

در این بخش ابزار توسعه سئو قرار میگیرد.

مدیر انجمن: تیم پشتیبانی

موضوع جدید ارسال پست
آواتار کاربر
سامان
شغل: دانشجو
محل اقامت: زیر آسمون آبی.....
تشکر کرده: 11 دفعه
تماس:

<p>سلام به همه..<br />این سایت مپ مدرن و حرفه ای جز بهترین سایت مپ مدرن برای فروم های نیوک و phpbb است . این سایت مپ نسخه 18 است و تا phpbb3.0.11&nbsp;&nbsp;عالی ساپورت می کنه برنامه نویسشم<span style="font-size: xx-small;"> L.Jones است .<br />من خودم این سایت مپ نصب کردم و الان دارم تو گوگل و بینگ ازش استفاده می کنم ...<br /><br /><span style="color: #ff0000;">آموزش نصب :<br /><br /><span style="color: #0c0c0c;">1-فایل های ضمیمه را دانلود کنید.<br />این مرحله واسه نیوکی هاست=> 2-فایل sitemap.php را باز و عبارت زیر رو پیدا کنید :<br /></span></span></span><br />

کد: انتخاب همه

&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;$folder='/';<br />
<span style="font-size: xx-small;"><br />و به جاش بزارید :<br /></span><br />

&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;$folder='/Forum/';<br />
<br /><br />3-فایل ها رو در پوشه Forum یا (phpbb ها خود روت ) آپلود کنید.<br />4-فایل index.php پیدا و باز کنید و عبارت زیر رو پیدا کنید:<br />

'TOTAL_POSTS'&nbsp;&nbsp; => sprintf($user->lang[$l_total_post_s], $total_posts),
<br />و بعدش قرار بدید:<br />

'SITE_MAP' => '<a target="_blank" href="sitemap.php" title="sitemap" rel="alternate" type="application/rss+xml">SiteMap</a> by <a target="_blank" href="http://www.livjones.com">Liv</a>',
<br />5-حالا فایل styles -> template -> edit -> "index_body.html" فایل رو باز کنید و عبارت زیر رو پیدا کنید:<br />

<!-- INCLUDE overall_footer.html -->
<br />و قبلش قرار بدید :<br />

{SITE_MAP}<br />
<br />و تمام حالا می تونید آدرس Http://www.yoursite.com/Forum/sitemap.php را به عنوان سایت مپ فروم به گوگل و یا جای دیگه معرفی کنید .<br />اگه سوال یا مشکلی هم بود همینجا بگید تا ردیف کنیم...<br />باتشکر.. <br />sاینم لینک سایت مپ : http://www.mediafire.com/download/rbjza1auidiaar6/</p>
<p>مرز را پرواز تیری می دهد <span style="font-size: 14px;"><strong>ســــــــــــــــامان</strong></span>....!!</p>
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “ابزار سئو - SEO tools”