بهترین اپلیکیشن برای یادگیری دروس مدرسه

در این انجمن پیرامون مباحث مختلف phpBB بحث و تبادل نظر می شود.

مدیر انجمن: تیم پشتیبانی

موضوع جدید ارسال پست
faabeducation
شغل: استاد مدرسه
اینترنت: در لیست وجود ندارد

سلام به تمام دوست داران علم و تحصیل! :)
اینجا می خواهم یک اپلیکیشن آموزشی هوشمند، ارزون و بهترین نرم افزار آموزش دروس مدرسه رو معرفی کنم، و نام آن هست "اپلیکیشن فاب"!
این نرم افزار هوشمند با داشتن قابلیت های جذاب و قیمتی خیلی ارزون تونسته واقعا توجه منو به خودش جلب کنه و بیام اینجا بیان کنم که اپلیکیشن فاب، بهترین نرم افزار آموزشیه، اما شاید با خودتون بگین چرا؟!
چون تا الان به هر دانش آموزی که این نرم افزار هوشمند رو معرفی کردم، به صورت معجزه آسایی به درس خواندن علاقه مند شده!!
و یا به یکسری از دانش آموزانی که در مناطق محروم کشور زندگی می کردن و از فرصت آموزش برابر محروم بودن، این اپلیکیشن آموزشی ارزون و هوشمند رو معرفی کردم و دیدم چقدر خوشحالن که می تونن خیلی راحت و در هر کجا فقط با داشتن یک گوشی یا تبلت یا کامپیوتر و اینترنت میتونن خیلی ارزون درس بخونن!
واقعا از این نرم افزار آموزشی راضیم و خودم دیدم که تونست خیلی از بچه ها رو به درس خوندن مجاب کنه! واقعا توصیف ویژگی های اپلیکیشن فاب در اینجا دشواره و توصیه میکنم تا خودتون شخصا به سایت "اپلیکیشن فاب" برید و با چشمای خودتون کارایی ها و کاربرد این نرم افزار آموزشی را مشاهده کنید.
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “بحث و تبادل نظر - phpBB Discussion”